Çözüldü AMD RX580 sabit 60 FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Krino6

Hectopat
Öncelikle söyleyeyim Radeon Chill kapalı. Valorant oynuyordum en başından beri hiçbir sorun yoktu. Sonra bir anda sağ üstte düşük FPS uyarısı aldım. Ekran kartı Driver'ine baktım ve sabit 60 FPS'idi. Altında da adını tam hatırlamıyorum galiba "Çerçeve Gecikmesi" diye geçiyor. O normalde 3 4 ms yi geçmiyorken şu an 18 20 ms arası. Oyun ayarlarında FPS'yi kısıtlayacak hiçbir şey yok. Oyunla ilgili olabilir dedim, başka oyunlarda da denedim fakat onlarda da aynen böyleydi. Bunu nasıl düzelteceğim yardımcı olur musunuz?

Çözüm
" Oyun ayarlarında FPS'yi kısıtlayacak hiçbir şey yok. "
Ha bir şey daha eklemek istiyorum. Bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldi sorun. Fakat bilgisayar yeniden başlatması bir tık uzun sürdü. Oyundayken bu neden oldu? Yazılımsal bir hata mı var, bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.
Ha bir şey daha eklemek istiyorum. Bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldi sorun. Fakat bilgisayar yeniden başlatması bir tık uzun sürdü. Oyundayken bu neden oldu? Yazılımsal bir hata mı var, bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

Çözüm

Bilgisayarı yeniden başlatmak, kapalıyken açmaktan daha uzun sürer.

Yeni konular

Geri
Yukarı