AMD RX580 Undervolt düzgün yapılmış mı?

Krino6

Hectopat
RX580 ekran kartım var. Bu sıralar fazlasıyla WattMan hatası alıyordum. Frekans değerlerini vs. her şeyi düşürdüm fakat olmadı. Undervolt yaptım, 1150 voltaj olan voltaj değerini 1050'ye düşürdüm. 15 dakika boyunca testte tuttum ve herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Sizce düşürmeye devam etmeli miyim yoksa WattMan sorunu düzelmiş midir?
Max 70 derece sıcaklık, ortalama 80FPS ve fanlar %100 hızda çalıştı. Bu değerler iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde ani kapanmalar ve saçma bir performans düşüşü yoksa bir sorun olmaz hocam. Sıcaklık gayet iyi.

Zaten ekran kartı gerekli voltajı almasaydı stres testi esnasında sistemi kapatırdı.

Sistemde ani kapanmalar ve saçma bir performans düşüşü yoksa bir sorun olmaz hocam. Sıcaklık gayet iyi.

Zaten ekran kartı gerekli voltajı almasaydı stres testi esnasında sistemi kapatırdı.
Benim amacın sıcaklığı vs. düşürmek değil. WattMan hatasını düzeltmek. Yapmadığım sadece undervolt çözümü kaldı. Şimdi de onu yaptım işte. Düzelmemişse voltajı düşürebildiğim kadar düşürücem. Hala düzelmediyse gerisini Allah bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı