ASUS Dual RX580 undervolt

Eyüp63

Decapat
Ekran kartımın sıcaklığı yüksekti ve undervolt tavsiyesinde bulundular ama rehberine baktım bir şey anlamadım zaten bu konularla ilgili bir bilgim yok. Bu işi iyi bilen varsa bir program vesilesiyle benim masaüstüme bağlanıp yardım edebilecek var mı? Ekran kartına zarar gelir diye korkuyorum.

Ekran Görüntüsü (5).png

Hatırlamıyorum sıkıntı olur mu? Bu arada sıcaklık değerleri eskiden %90 fan hızında 76 derecede oyun oynuyordum şimdi 70 derece görmedi 65 69 derece gidip geliyor. Aynı zamanda eskiden başım ağrırdı fan sesinden şimdi sessiz. Ama daha testi yapmadım. Linki falan var mı?
Çokmuş dene bakalım bir de orijinal Core MV değerin neydi az önce hatırlıyor musun?

Çokmuş dene bakalım bir de orijinal Core MV değerin neydi az önce hatırlıyor musun?

Bir de ben yakın zamanda hava sirkülasyonu iyi olan bir kasa alacağım bu ayarlar sıfırlanır mı?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı