AMD Ryzen 1700 sistem toplama

Crown

Hectopat
Hocam kendime şôyle orta güçlü ya da güçlü bir sistem toplamak istiyorum ve AMD'nin yeni tanıttığı işlemcilerin güzel şeyler sunduğunu düşünerek şöyle bir sistem düşünüyorum. Sizler ne dersiniz?

• AMD Ryzen 1700 işlemci
  • Msi RX 470 8GB ekran kartı
  • Asus prime X370 pro anakart (3200)
  • Corsair 16 GB Vengeance (3200) RAM
  • WD 1 TB Caviar black 7200rpm harddisk
  • Corsair 240GB LE SSD
  • Aoc 21.5" i2281Fwh monitör
Gibi bir sistem düşünüyorum bu bileşenleri de
Zalman R1 600 LE kasada birleştirip yaklaşık 5600 lira civarinda bir fiyata bu tarz bir sistem düşünüyorum. Sizce parçalar birbirleriyle uyumlu mu? Sorun çıkaracak diyebileceğiniz ya da şununla daha iyi performans sağlarsın diyebileceğiniz bir öneriniz var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mönitörü AOC g2260VWQ ile degistirebilirsin amd freesync teknolojisi mevcut 75 hertz destegi vardır ama sadece DisplayPort iledir 1 ms
Free teknolojisi tanımı: birçok monıtorde ekran da dalgalanma olur bu teknoloji sayesinde bu dalgalanmalar gidiyor
İkinci mönitör önerisi olarak aoc 24 inç G2460PF 1 ms 144 Hertz dizdizginiz sistem bu mönitor ile vatanda suan toplam kasa dahil 6615 gecer ama bütcenizi attırabılırsenız tercih edilebilir mi mönitordur gine forumda sorabilirsiniz bı monitoru
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
iki mönitorun burdan incelemesi izleyip bakabilirsiniz ekran kartınızda DisplayPort olduğundan 75 Hertz 144 monıtorlerı destekler

Son düzenleme:
Hocam kendime şôyle orta güçlü ya da güçlü bir sistem toplamak istiyorum ve AMD'nin yeni tanıttığı işlemcilerin güzel şeyler sunduğunu düşünerek şöyle bir sistem düşünüyorum. Sizler ne dersiniz?

• AMD Ryzen 1700 işlemci
  • Msi RX 470 8GB ekran kartı
  • Asus prime X370 pro anakart (3200)
  • Corsair 16 GB Vengeance (3200) RAM
  • WD 1 TB Caviar black 7200rpm harddisk
  • Corsair 240GB LE SSD
  • Aoc 21.5" i2281Fwh monitör
Gibi bir sistem düşünüyorum bu bileşenleri de
Zalman R1 600 LE kasada birleştirip yaklaşık 5600 lira civarinda bir fiyata bu tarz bir sistem düşünüyorum. Sizce parçalar birbirleriyle uyumlu mu? Sorun çıkaracak diyebileceğiniz ya da şununla daha iyi performans sağlarsın diyebileceğiniz bir öneriniz var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.
Ryzen 5 serisini bekleyin 11 Nisan'da çıkıyor.

Sent from my GM 5 Plus d using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı