AMD RYZEN 7 1700 Sistem Toplama

Bakabilirsiniz:

MSI Radeon RX 480 Armor 8G OC 8192MB Ekran Kartı

Mesela birtane bundan alın. İşinizi fazlasıyla görecektir.

Kalan 1000 TL'yi ise koyun cebinize.

Koymak istemiyorsanız 1000 TL ile Ekran Kartını geliştirin. İki tane almayın.

Mesela tek GTX 1070 alın. İki RX 480 fiyatına gelecek zaten. Çok daha iyi olur.

PSU'yu 700W 80+ yapmaya gerek yok böyle olunca.

High Power 600W 80+ PSU yetecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkten giremiyorum açmıyor googldan arattim gene giremedim -.-

Mobil erişimde sıkıntı var iki gündür.

Chrome kullanıyorsanız linklere basın, açılmayan ekrandayken sağ üstteki üç noktaya basın, orada Masaüstü Sitesi İste'ye basın. Açılacaktır.

Rehber hazırladım. Buyrun:

Screenshot_2017-03-26-09-43-31-1.png

Screenshot_2017-03-26-09-43-37-1.png

Mobil erişimde sıkıntı var iki gündür.

Chrome kullanıyorsanız linklere basın, açılmayan ekrandayken sağ üstteki üç noktaya basın, orada Masaüstü Sitesi İste'ye basın. Açılacaktır.

Rehber hazırladım. Buyrun:

Eki Görüntüle 223228

Eki Görüntüle 223229
Çok teşekkür ederim elinize kolunuza sağlık *.* peki armorla diyer MSI'ın arasındaki fark ney ve nasıl yoruma foto attiniz?

Bana kalırsa 1 tane rx 480 koy Ve ssd al 240 gb sonradan ssd koyma dosyalarda bozukluk olabiliyor 1 tane rx 480 sana yetecektir crossfire gerek yok

Kimse nedenini açıklamamış ben açıklayayım neden CF yapmaman gerektiğinin nedenini. İki tane kart alınca direkt performansın 2 kart artmıyor. İkinci kartın %50 performansta çalışoyor. Belleğiniz de 2x8 olmuyor. 8 Gb olarak kullanılıyor. Oyunların çoğu CF ve SLI desteklemiyor. Yani CF desteklemeyen bi oyunda 2 tane ekran kartın olsa bile yine tek kart kullanılıyor. O yüzden tek kart her zaman daha mantıklı. 2 tane RX en az 1200 TL den 2400 TL. Şu an 2400 TL ile çok rahat 1080 modelleri bulunabiliyor. İnanın CF yaptığın sistemden daha stabil bir sistemin olur. O yüzden CF yerine Tek kart 1070, 1080 almak daha mantıklı.

Çok teşekkür ederim elinize kolunuza sağlık *.* peki armorla diyer MSI'ın arasındaki fark ney ve nasıl yoruma foto attiniz?

Hocam Armor daha dayanıklı diye biliyorum. Gaming X'in ise soğutması daha iyi olmalı.

Ama performans farkı olmayacaktır.

İ5 7600+RX 480 Armor, İ5 7400+RX 480 Gaming X' den her türlü fazla performans verecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı