AMD Ryzen 2700X şu anda alınır mı?

Vermilion

Hectopat
Öncelikle herkese iyi forumlar. İnternette AMD Ryzen 2700X'in fiyatını 1300-1500 TL arasında gördüm. Bana fiyat mantıklı geldi ama yinede benden daha bilgili kişilere de sorumu sormak istedim. Sorum şu şekilde: Şu zamanda AMD Ryzen 2700X alınır mı? Aynı fiyata daha iyi bir performans verebilen işlemci piyasada mevcut mudur?

2700X çok beğendiğim bir işlemci. Ve ileride de geçmeyi planladığım bir işlemci. Bence alınır.

Ne için kullanacaksınız? Oyun içinse 3600 iyi bir seçim olacaktır. Aynı fiyatlar. Ancak renderda yapıyorsanız 2700x sizi uzun süre götürür.

Öncelikle herkese iyi forumlar. İnternette AMD Ryzen 2700X'in fiyatını 1300-1500 TL arasında gördüm. Bana fiyat mantıklı geldi ama yinede benden daha bilgili kişilere de sorumu sormak istedim. Sorum şu şekilde: Şu zamanda AMD Ryzen 2700X alınır mı? Aynı fiyata daha iyi bir performans verebilen işlemci piyasada mevcut mudur?
8 çekirdekli bir işlemci sonuçta alınır tabi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı