AMD Ryzen 3 2200G ve R7 370 için Anakart ve RAM Tavsiyesi

COLTU

Hectopat
Daha fazla  
MSI R7 370 2 GB ekran kartına ve AMD Ryzen 3 2200G işlemciye anakart önerebilir misiniz? Ayriyeten RAM tavsiyesi de verebilir misiniz? Şimdiden çok teşekürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartın ileriye dönük olması için B450 alınmasında fayda var ve RAM olarak ise çok bilinmeyen bir marka almadıkça sorun yok bana kalırsa. Bütçe belirtmemişsiniz tam net bir yorum yapamadım ama umarım yardımcı olur.

Anakartın ileriye dönük olması için B450 alınmasında fayda var ve RAM olarak ise çok bilinmeyen bir marka almadıkça sorun yok bana kalırsa. Bütçe belirtmemişsiniz tam net bir yorum yapamadım ama umarım yardımcı olur.
Doğru kararlar var. Bu yazılanları dikkate almanızı istiyorum. Ancak bütçe belirtin ki daha çok yardımcı olalım.

Bütçe 300-500 civarı. B450'i almayı düşünüyorum ama buna RAM alırken az zorluk çekiyorum. Biraz daha uygun bir alet biliyormusunuz acaba ?

Bunu alabilirsiniz anakart olarak, sitenin kargosu biraz uzun, 10 günü bulabiliyormuş. RAM olarak ise bunu bulabildim, iki üründe oldukça iyi bana kalırsa özellikle RAM'in hızı çünkü Amd işlemciler RAM'in hızına göre performanslarında artış ve düşüş yaşanıyor. B450 anakart ile çok stabil OC yapabilirsin işlemci ve RAM'e (RAM pek tavsiye etmem ama).

Bunu alabilirsiniz anakart olarak, sitenin kargosu biraz uzun, 10 günü bulabiliyormuş. RAM olarak ise bunu bulabildim, iki üründe oldukça iyi bana kalırsa özellikle RAM'in hızı çünkü Amd işlemciler RAM'in hızına göre performanslarında artış ve düşüş yaşanıyor. B450 anakart ile çok stabil OC yapabilirsin işlemci ve RAM'e (RAM pek tavsiye etmem ama).

Öneri ve tavsiye için teşekür ederim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı