R7 370 Ve Ryzen 3 2200G Sistemde FPS Düşmesi

Merhabalar, sistemi 1 sene once topladim APU olarak. PC'de ilk basta sıkıntı yoktu fakat 4-5 ay sonra FPS drop'lar girmeye başladı. Ondan dolayi ekran karti aldim MSI R7 370 2 GB fakat FPS drop hala gitmedi. Acaba nedeni nedir? FPS bir anda 100-120'den 15'e dusup geri cikiyor, kasma yapıyor. Her şey guncel BIOS vs.

Ekran karti: Msi R7 370 2GB
İslemci: Ryzen 3 2200G
RAM: Kingston Hyperx predator 3000 MHz
PSU: 600W Xigmatek 80+
Anakart: B350M-K

Son düzenleyen: Moderatör:
Bellek miktarını belirtmemişsiniz, 4 ve 8GB bellekler artık oyunlarda yetersiz kalabiliyor. Sizin sorununuz da bellekten kaynaklı görünüyor, bellek takviyesi yaparak ya da oynadığınız oyunlardaki ayarları kısarak sorunu çözebilirsiniz.

Bellek miktarını belirtmemişsiniz, 4 ve 8GB bellekler artık oyunlarda yetersiz kalabiliyor. Sizin sorununuz da bellekten kaynaklı görünüyor, bellek takviyesi yaparak ya da oynadığınız oyunlardaki ayarları kısarak sorunu çözebilirsiniz.
Bellek 1x8 gb ddr4 ram fakat arkadasimin bilgisayarında i3 4.nesil ve rx 560 var o drop yasamiyo rami 1600mhz ddr3 sisteme format attim fakat sorun sistemde degilmis buyuk ihtimal donanimda

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı