AMD Ryzen 3 2200u işlemcili APU sistemli laptop GTA 5 açar mı?

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar birkaç yıl önce Epic Games'te ücretsiz GTA 5 vardı, kütüphaneme eklemiştim. 3 yıl sonra baktığımda GTA 5 ücretli olmuş ama kütüphanemde duruyor yani GTA 5 indirebilirim. Şimdi asıl konu GTA 5 indirdikten sonra bilgisayarım oyunu kaldırır mı? Rahat oynatır mı? Diye merak ediyorum sistem özelliklerimi aşağı yazacağım.

Sistem özellikleri;

İşlemci --> AMD Ryzen 3 2200u with Radeon Vega Mobile GFX (4 CPUs), ~2.5GHz

RAM --> Su anlık 4 GB RAM ama 8'e çıkaracağım bir sonraki hafta.

Ekran kartı --> AMD Radeon(tm) Vega 3 Graphics

2.ekran kartı --> Radeon 535 series

Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Muhtemelen cihaziniz Lenovo Ideapad 330, YouTube’dan Universal X86 Tuning Utility kurulumu ve kullanimini anlatan bir video izleyin, 40-50 fps’te acar onu yaptiginizda, oynaniyor yani sorun yok, her gun isimi goruyor benim en azindan :D
Merhaba arkadaşlar birkaç yıl önce Epic Games'te ücretsiz GTA 5 vardı, kütüphaneme eklemiştim. 3 yıl sonra baktığımda GTA 5 ücretli olmuş ama kütüphanemde duruyor yani GTA 5 indirebilirim. Şimdi asıl konu GTA 5 indirdikten sonra bilgisayarım oyunu kaldırır mı? Rahat oynatır mı? Diye merak ediyorum sistem özelliklerimi aşağı yazacağım.

Sistem özellikleri;

İşlemci --> AMD Ryzen 3 2200u with Radeon Vega Mobile GFX (4 CPUs), ~2.5GHz

RAM --> Su anlık 4 GB RAM ama 8'e çıkaracağım bir sonraki hafta.

Ekran kartı --> AMD Radeon(tm) Vega 3 Graphics

2.ekran kartı --> Radeon 535 series

Cevaplarınızı bekliyorum.

Geri
Yukarı