AMD Ryzen 3 3200G alınır mı?

Bütçe
2400
3200g ekran kartıyla beslemeyeceğini yazmış bi arkadaş. yorumunu direk cevaplamak istemedim tartışmaya mahal vermemek için. Fakat nasıl beslemiyor? 3200g ve 1650 ekran kartı kullanıyorum

3200G ekran kartıyla beslemeyeceğini yazmış bir arkadaş. Yorumunu direk cevaplamak istemedim tartışmaya mahal vermemek için. Fakat nasıl beslemiyor? 3200G ve 1650 ekran kartı kullanıyorum.

Beslememek değil konu zaten, APU olan bir işlemciyle neden ekran kartı kullanıyorsun ki, asıl sorun bu.

Beslememek değil konu zaten, APU olan bir işlemciyle neden ekran kartı kullanıyorsun ki, asıl sorun
Beslememek değil konu zaten, APU olan bir işlemciyle neden ekran kartı kullanıyorsun ki, asıl s
Beslememek değil konu zaten, APU olan bir işlemciyle neden ekran kartı kullanıyorsun ki, asıl sorun bu.

İş yerinde ki PC donma sebebiyle üstte boş yanıtlamış kusura bakma. Öncelikle APU işlemci seçmemdeki sebep Intel'e daha fazla para ödemek yerine hem işlemcim olur hem de grafik kartım olur mantığıydı. Senin soruna gelecek olursak ben uzun saatler oyun oynayan biriyim ve işlemciye yük bindirmemek için ve ekran kartının başına bir iş gelmesi halinde apu ile yola devam etmek diye cevaplayabilirim. Ancak! Oyun oynamayan sadece EBA MP3 MP4 ofis olarak takılan birine bu soru sorulabilirdi. Sana APU yeterdi neden ekran kartı aldın ki? Diye.

Son düzenleme:
RX 570 için kaliteli 80+ 500W PSU yeterli olacaktır ileriye yönelik garanti olsun diyorsan 550W 2060S'e kadar yetecektir.

O işlemci beslemez 2060S en babab 1060 besler veya RX 580 ama Ryzen 3 3200G ekran karti almicaksan ileride Ryzen 5 3400G veya 2400G alabilirsin çünkü Aliexpress'te 819 TL 2400G var ve satici yorumlari cok guzel geri bildirimi aninda yapiyor calişma satleri arasinda. fiyat iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı