AMD Ryzen 5 2600 MSI GTX1650 Super Aero ITX sistem nasıldır?

supergt

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim. Bilgisayarı aldım biraz iş işten geçti ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım parçalarda danışmak istedim. Tavsiyelere açığım uygun görmediğiniz parça var ise güncelleyeceğim.

Anakart: MSI A320MA-PRO
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
Bellek: Corsair 3000MHz CL16 8 GB RAM (Aynısından kısa sürede ekleyeceğim).
Ekran Kartı: MSI GTX1650 Super Aero ITX (OC)
SSD: SanDisk SSD'im arızalı çıktı başka modele bakacağım
Kasa: Aerocool Ore Saturn 4x12 MidTower
PSU: Aerocool VX Plus 600W.

Herkese iyi günler dilerim. Bilgisayarı aldım biraz iş işten geçti ama iyi mi yaptım kötü mü yaptım parçalarda danışmak istedim. Tavsiyelere açığım uygun görmediğiniz parça var ise güncelleyeceğim.

Anakart: MSI A320MA-PRO
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
Bellek: Corsair 3000MHz CL16 8 GB RAM (Aynısından kısa sürede ekleyeceğim).
Ekran Kartı: MSI GTX1650 Super Aero ITX (OC)
SSD: SanDisk SSD'im arızalı çıktı başka modele bakacağım
Kasa: Aerocool Ore Saturn 4x12 MidTower
PSU: Aerocool VX Plus 600W.

Hocam anakart ve işlemci eski. Bütçenizi belirtin daha iyisini toplayalım.

Ne fiyata aldınız? Teknobiyotik hazır sistem kokusu aldım sanki. VX Plus 600 yerine daha kaliteli bir PSU alınabilirdi, SSD SanDisk SSD Plus modeliydi büyük ihtimalle, kronik sorunlu. Tek fan kart almazdım şahsen, ısınmasa bile yüksek fan sesi rahatsız edici olur, kozmetik açıdan eksisi de var.

Hocam anakart ve işlemci eski. Bütçenizi belirtin daha iyisini toplayalım.

Hocam işlemciyi 6 Core 12 thread diye aldım. Kasa 4600 civarına geldi SSD dahil anakartı B450 alacaktım ama bütçe izin vermedi. R3 3100 ile arasında kalmıştım bilgisayarı sadece oyun için toplamadım.
Ne fiyata aldınız? Teknobiyotik hazır sistem kokusu aldım sanki. VX Plus 600 yerine daha kaliteli bir PSU alınabilirdi, SSD SanDisk SSD Plus modeliydi büyük ihtimalle, kronik sorunlu. Tek fan kart almazdım şahsen, ısınmasa bile yüksek fan sesi rahatsız edici olur, kozmetik açıdan eksisi de var.
Hocam o fiyata çift fanlı bir ekran kartı bulamadım 1750 civarıydı fiyatı çok bir etkisi olur mu sizce?

Beğenmedim. Bütçe de belirtmemişsiniz. Sonsuz bütçeniz var sanırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı