AMD Ryzen 5 2600 ve Galax GTX1070 8GB sistem toplama

Tolga Doğan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
RAM 16 GB yapamayacaksan bile mutlaka SSD ekle. En kısa zamanda da 8 GB daha ram ekle müthiş sistem olur.

Adata SU650 240GB 520-450MB/s SSD ekledim toplam
4.925,19 TL
Bütçeyi biraz daha yükseltmeye çalışıp dediğin gibi bu ssd'yi ekleyip alacağım
Kafama takılan şu; bu sistem gerçekten iyi mi? galax markası hakkında bilgim de yok bilgi almadan almak istemiyorum

İnternetten testlerine ve sıcaklık değerlerine bak ve kullanıcı yorumlarını oku. Olumsuz bir şey görürsen almazsın.

Adata SU650 240GB 520-450MB/s SSD ekledim toplam
4.925,19 TL
Bütçeyi biraz daha yükseltmeye çalışıp dediğin gibi bu ssd'yi ekleyip alacağım
Kafama takılan şu; bu sistem gerçekten iyi mi? galax markası hakkında bilgim de yok bilgi almadan almak istemiyorum
Ekran kartının markası önemli değil. Ülkemiz de genelde MSI, Asus, Sapphire gibi ekran kartı markaları bilindiği için bu markalar yabancı geliyor. Yurtdışında çok popüler markalar. XFX, Inno 3d, GALAX gibi markalar. Yani bir sıkıntı olmaz sistemin fiyatı da gayet uygun bu fiyata böyle sistem zor.

Galax çok iyi bir markadır. Ülkemizdeki tek ithalatçısı Akortek Bililşim olduğu için fazla bilinmiyor. İngiltere'de yaşarken bu markanın GTX 680 lerini sli olarak kullanmıştım kullandıkları bileşenler gayet kaliteli. Keşke bütçeni biraz zorlayabilsende 16gb ram ve SSD ile kombine edersen tadından yenmiyecek bir sistem olur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı