AMD Ryzen 5 3500X sistem oyun esnasında Alt+Tab yapılınca donuyor

NitoKemal

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyundayken Alt Tab yapıyorum PC kafayı yiyor 20 25 saniye sürekli donuyor oyunu normal şekilde kapatınca da aynısı oluyor ilk defa oluyor az önce CS girdim no signal yazdı ve PC dona dona zorla kapattım yardım edin lütfen.

Ekran kartı: ASUS AREZ Dual RX580 driver:20.11.2 WHQL.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500X.
SSD: Kingston A2000 500 GB.
Anakart: ASUS Prime B450M-A
PSU: FSP HV Pro 550W 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm konusunda bir şey söyleyemem ama ben ve arkadaşım R5 3500X kullanıyoruz ben 5700XT ile arkadaşımda 1660 Super ile darboğaz yaşıyor. Hani benim yaşamam normal ama arkadaşım 1660 Super ile nasıl yaşıyor çözemedik. Ek olarak ha bire drop oluyor bilmiyorum ama 3500X hiç beğenmedim. Gördüğüm kadarıyla kulananlarda hep sorun yaşıyor. Belki sorun işlemciden kaynaklı değildir bilmiyorum ama yine de yazmak istedim.

Lütfen yardım edin pc 8 aylık ilk defa böyle bir şey oluyor
Çözüm konusunda bir şey söyleyemem ama ben ve arkadaşım R5 3500X kullanıyoruz ben 5700XT ile arkadaşımda 1660 Super ile darboğaz yaşıyor. Hani benim yaşamam normal ama arkadaşım 1660 Super ile nasıl yaşıyor çözemedik. Ek olarak ha bire drop oluyor bilmiyorum ama 3500X hiç beğenmedim. Gördüğüm kadarıyla kulananlarda hep sorun yaşıyor. Belki sorun işlemciden kaynaklı değildir bilmiyorum ama yine de yazmak istedim.
Yardım edecek birini biliyormusun ?
Ekran kartı driveriyle alakalı olabilirmi çünkü kayıt alıyorum kapatıyyorum kayıtı videoyyu izliyorum sadece yeşil ekran birde film izlerken bir anda donmalar oldu pc de ekrana ekran kartının driveriyle alakalı sorun gelmişti şimdide donmalar oluyor alt tab yapınca

Geri
Yukarı