AMD Ryzen 5 5600+1050 Ti yeterli mi?

farowanT

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yakın bir zamanda Ryzen 5 5600 +B550M+16 GB RAM+1TB Samsung SSD aldım. 500watt PSU var ayrıca. Bu sisteme ekran kartı da almayı düşündüm fakat o kadar bütçem yok. Sadece bunlara yetti param. Oyun testlerine baktığımda Rust GTA CS Valorant Battlefield5 FIFA23 vs gördüğüm kadarıyla btf5 de 60 50 70.FIFA 23'te oynarken 70 FPS yeterli. Rust'ta da Low da 100 mediumda 90 80 high da 60 70 diye gördüm testlerde. Bir de Technopat'a danışmak istedim sizce yeterli mi?(1050 Ti ekran kartını 2018 de almıştım not olarak düşeyim.)Beni tatmin etti diye düşünüyorum bu sistem.Çok fps hastası bi adam değilim oyunu güzel oynayabileyim yeter bana.

Son düzenleme:
Online oyunlar için yeterli diyebiliriz. AAA oyunlar için kartı değiştirmenin vakti gelmiş.
hocam çoğunlukla online oynuyorum sea of thieves örnek veriyorum bunlarda bana yeterli olarak fps verse yeterli.Cs valo da 144 üstü yeterli 144hz monitör olduğu için.Dediğim gibi çok fps hastası bi adam değilim oyunu oynamak benim için yeterli güzel bir düzeyde.

Yeni konular

Geri
Yukarı