Elektronik AMD Ryzen 5 5600 3200₺

Nerde güzel knk türkiye fiyatı 3250tl ye alabiliyosun yurt dışından almaya değmez gümrükte sıkıntı çıkabilir . Şuan trendyolda 3600 e var nays kart ile ödersen %10 indirim ile 3250 tl ye geliyor

Nays kartla ödemede taksit oluyor mu yoksa oraya direkt nakit 3250 mi atmamız gerekiyor?

Garantiyi soranlar için; Amazon'dan aldığınız hiçbir üründe garanti konusunda sorun yaşamazsınız. Garanti sorunu olduğu müddet iletişime geçtiğiniz sürece yardımcı olurlar. Ayrıca işlemci öyle bozulacak bir parça değil. En fazla pinini bükersiniz bu da kullanıcı hatası olur.
Ayrıca piyasa farkı 1000 değil 600 TL yine de güzel bir indirim.

Nerde güzel knk türkiye fiyatı 3250tl ye alabiliyosun yurt dışından almaya değmez gümrükte sıkıntı çıkabilir . Şuan trendyolda 3600 e var nays kart ile ödersen %10 indirim ile 3250 tl ye geliyor
Amazon germany den psu, cpu, m2 ve m2 soğutucu aldım. Hiçbirinde sorun yaşamadım. Hatta m2 için gümrüğe ödeme yapmamışlar. Geri ödemesini yapmışlardı. Problem çıkacağını zannetmiyorum. Tek sıkıntı ürünün eline ulaşması 1 haftayı buluyor.

Amazon kendi garantisi üzerinde yurtiçi yani ürün, bir sorun olursa amazon hemen iadesini alır yarı yolda bırakmaz.

Şimdi sipariş verir isem 3 Ekim'de teslim olacak diyor, fiyat iyi ancak işin içine sorumsuz ve vurdumduymaz agt isimli kuryecik girince hiçbir şey alasım gelmiyor Amazon'dan, kuryeden dolayı alışveriş yapmak istemiyorum Amazon'dan agt pişmanlıktır.

Geri
Yukarı