AMD Ryzen 5 5600 için sıvı soğutucu önerisi

omerblg

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

Aşağıdaki bilgisayarım için şekilli 3 fan veya 2 fanlı güzel şekil gözükecek RGB bir sıvı soğutma önerir misiniz?

İşlemci.
1 X AMD Ryzen 5 5600 35MB önbellek soket AM4 işlemci.
Anakart.
1 X ASUS Prime B450M-A II 4400(OC)MHz mATX anakart.
Bellek.
1 X Team T-Force Vulcan TUF Gaming alliance 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 RAM.
Ekran kartı.
1 X ASUS Dual RTX 3060 Ti V2 OC 8 GB GDDR6 256bit ekran kartı.
SSD.
1 X Team MP33 Pro 1TB 2400/2000MB/s NVMe PCI-e GEN3x4 M.2 SSD disk (TM8fPD001T0C101) (54087)
Kasa.
1 X ASUS TUF Gaming GT301 ATX mid-Tower kasa.
PSU.
1 X ASUS TUF Gaming 650b 650W 80 Plus Bronze Power Supply.

Sıvı soğutucu çok gereksiz olur o işlemci için. Eğer görünüşü güzel olsun vesayre diye almak istemiyorsanız ve bütçeniz fazla yoksa hava soğutucu öneririm.

Son düzenleme:
Herkese Selam, sıvı soğutucu ile hava soğutucu farkını bilmiyorum. Aslında çok ısınmıyor. Sadece kasa içinde güzel RGB ışıklar yanması hoşuma gidiyor. O tarz bir şey önerebilirsiniz. Bütçe sorunum yok. Teşekkürler.

Herkese Selam, sıvı soğutucu ile hava soğutucu farkını bilmiyorum. Aslında çok ısınmıyor. Sadece kasa içinde güzel RGB ışıklar yanması hoşuma gidiyor. O tarz bir şey önerebilirsiniz. Bütçe sorunum yok. Teşekkürler.

O zaman size ışıklı mışıklı bir şey önereyim. :D

Bir tane phantom spirit işinizi görür. Sıvı soğutma için saçma paralar vermenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı