AMD Ryzen 5 5600X incelemesi neden yayınlanmadı?

Tehmez_

Decapat
Nedendir anlamadım ancak Technopat hala Zen 3 incelemesi yayınlamadı. Diğer site veya YouTube kanallarına güvenmiyorum. Benzer sistemler kullanmalarına rağmen, farklı sonuçlar alıyorlar. Umarım yakın zamanda inceleme gelir. Ama bunun için pek fazla vaktim yok. 1440P oyun ve Premiere, Photoshop gibi uygulamalar için bu işlemci yeterli midir acaba? Bir çok test bunu kanıtlıyor ancak birçok oyun testlerinde işlemci kullanım bir hayli yüksek. RTX 3080 darboğaz yapma ihtimali beni tedirgin ediyor. Satın almak riskli midir?

Yola sahip olduğum 3400G'ye yerine 3500X alsam mı diye çıktım ve şu an %90 ihtimalle 5600X alacağım o yüzden bakınıyordum. Altta ki videoyu buldum donanım arşivi sistem toplamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DA'nın videosu var.
Ben şahsen güveniyorum.
Video aceleye gelmiş maalesef ama bazı oyun testleri mevcut yeterli bence.
Technopat daha kapsamlı yapacaktır tahminimce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yola sahip olduğum 3400G'ye yerine 3500X alsam mı diye çıktım ve şu an %90 ihtimalle 5600X alacağım o yüzden bakınıyordum. Altta ki videoyu buldum donanım arşivi sistem toplamış.

İzledim. Ancak PC hocası ve donanım arşivinin testleri uyuşmuyor. İkisi de Wraith Prism kullanmalarına rağmen sıcaklık değerlerinde ve işlemci kullanımlarında belirgin fark mevcut. Ayrıca sürekli alt çekirdeklerin 100%-e ulaşması biraz beni tedirgin ediyor.

İzledim. Ancak PC hocası ve donanım arşivinin testleri uyuşmuyor. İkisi de Wraith Prism kullanmalarına rağmen sıcaklık değerlerinde ve işlemci kullanımlarında belirgin fark mevcut. Ayrıca sürekli alt çekirdeklerin 100%-e ulaşması biraz beni tedirgin ediyor.
Sebebi adam akıllı bir BIOS gelmemesi bu kararsızliklar normal.
Tahminimce @Recep Baltaş adam akillı kararlı bir BIOS bekliyor. Gelince incelemesi yayınlanır.

@Recep Baltaş @Ali Güngör @Emin Çıtak @Çağan Çelik Bu işe el atsın.
Kesinlikle!

Geri
Yukarı