AMD Ryzen 5 5600X3D geliyor!

Makaleler
6
Daha fazla  
AMD-RYZEN-5600X3D-HERO-1.jpg

VideoCardz'ın haberine göre R5 5600X3D listelenmiş durumda ve kullanıcıya sunulması için bekliyor. Şahsen bunca yıldan sonra AM4 soketine hala bir işlemci sunuluyor olmasını hoş bir durum olarak okudum. Performans noktasında ne sunacağına dair henüz elimizde bir veri yok. Sadece spesifik olarak hangi özellikleri barındıracağına dair notlar paylaşılmış.

Eki Görüntüle 1821229

VideoCardz'ın haberine göre R5 5600x3D listelenmiş durumda ve kullanıcıya sunulması için bekliyor. Şahsen bunca yıldan sonra AM4 soketine hala bir işlemci sunuluyor olmasını hoş bir durum olarak okudum. Performans noktasında ne sunacağına dair henüz elimizde bir veri yok. Sadece spesifik olarak hangi özellikleri barındıracağına dair notlar paylaşılmış.

Ryzen 3 serisine bir düzenleme gelmediği için AMD'ye hala kırgınım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1821229

VideoCardz'ın haberine göre R5 5600x3D listelenmiş durumda ve kullanıcıya sunulması için bekliyor. Şahsen bunca yıldan sonra AM4 soketine hala bir işlemci sunuluyor olmasını hoş bir durum olarak okudum. Performans noktasında ne sunacağına dair henüz elimizde bir veri yok. Sadece spesifik olarak hangi özellikleri barındıracağına dair notlar paylaşılmış.

Düz 5600 bile çok kral işlemci 3D'yi düşünemiyorum.

Intel: Bende 2 senede bir soket değiştiriyorum, öyle işte.
Garip bir şekilde LGA 1700 14.nesil desteği alacakmış. Bir intel kullanıcısi olarak acayip şaşırdım.

Geri
Yukarı