AMD Ryzen 5000 serisi işlemcilerden birine sahip olanlara Uncharted PC oyunu hediye

Evet maalesef şart hocam ürün doğrulaması yapıyor öyle zaten kodu veriyor sistem ama siz AMD üzerinden e-posta ile kodu isterseniz size Steam key olarak dönüş sağlanacaktır.

Ben key olarak aldım AMD'ye e-posta yolladım.

Hocam AMD'nin mail adresi nedir bana verebilir misiniz?

Hocam ben vatanın verdiği kodu AMD'ye e-posta ile gönderdim onlarda bana Steam de key verdiler.

Hocam AMD'nin mail adresi nedir? Paylaşabilir misiniz?

Evet mail adresi bu.

Hocam, AMD'nin maili nedir paylaşabilir misiniz?

@Mest0102 @BatuhanCeylann

Son düzenleme:
Bilen varsa yazabilir mi? Bu hediye verilen oyun Intel sistemlerde çalışır değil mi? Satacağım çünkü biri alacak ama çalışmaz ise KOD patlamasın.
Oyun çalışır ancak kodun doğrulanması için sisteme AMD ürün doğrulama aracı denen bir uygulama indiriliyor. Bu uygulama eğer sistemde Ryzen 5000 serisi bir işlemci bulamaz ise kod aktif olmuyor. Bunun için AMD'ye mail atıp kodu gönderip Steam Key olarak istemek gerekiyor ama AMD mail adresi ne bilmiyoruz...

Hocam ben vatanın verdiği kodu AMD'ye e-posta ile gönderdim onlarda bana Steam de key verdiler.

Hocam E-posta ve örnek mail atabilir misiniz?

Oyun çalışır ancak kodun doğrulanması için sisteme AMD ürün doğrulama aracı denen bir uygulama indiriliyor. Bu uygulama eğer sistemde Ryzen 5000 serisi bir işlemci bulamaz ise kod aktif olmuyor. Bunun için AMD'ye mail atıp kodu gönderip Steam Key olarak istemek gerekiyor ama AMD mail adresi ne bilmiyoruz...

Neyse ki sattığım kişi de Ryzen 5 5600X varmış.

Geri
Yukarı