AMD Ryzen 5000 serisi işlemcilerden birine sahip olanlara Uncharted PC oyunu hediye

MSI'a yazdım destek istedim. Türkiye de neden hiçbir bayinin bu kampanyaya dahil olmadığını ya da sitenizde yazmadığını sordum. Cevap.

Aşağıdaki bayilerin katılması gerekmektedir:

Vatan.

Gaming gen TR.

Sinerji bilgisayar.

Eera elektronik tic. Ve bil. Hız. LTD. Şti.

D-market elektronik hizmetler ve tic a. Ş.

Oksıd bilişim teknolojileri.

AMD'ye yazdım pardon MSI değil.

Hepsiburada az önce kupon kodunu verdi. 8 gün sürse de sonunda verebildiler. Oyun şu anda Steam'den iniyor.

Hocam kupon kodunu nasıl aldığınızı anlatabilir misiniz? Bende Hepsiburada ile aynı sorunu yaşıyorum da.

Sinerji'den R5 5500 almıştım 2 gün önce mail attım fatura görseli ve sipariş no su ile 1 saat sonra da yolladılar aldım oyunu.

Hocam kupon kodunu nasıl aldığınızı anlatabilir misiniz? Bende Hepsiburada ile aynı sorunu yaşıyorum da.
Hepsi burada dan talep oluşturun. AMD Ryzen™ 5000 Series Game Bundle kampanyası kapsamında almış olduğunuz ürün sebebi ile hediye kodunuzu talep edin. Muhtemelen bende ki gibi devamlı ilgili departmana bildiriyoruz cevabı verecekler. Devamlı rahatsız edin baskı kurun talebe cevap yazın ısrarla isteyin. :)

:( Yeni işlemci aldım fakat n11'den almıştım. 10₺ farkla incehesaptan alabiliyordum tabi kampanyadan haberim yoktu. N11'den yazdım belki verirler :/

Yeni konular

Geri
Yukarı