AMD Ryzen 5500 ve GTX 1070 Uyumu

RX 6600 ve i3 13100F 16 GB RAM için 650W yeterli olur mu?
Olur gibi hocam pek sorun oluyormuş gibi gözükmüyor baktığım zaman.

Bir diğer seçeneğim rx6600 var hocam ikisinden birini düşünüyorum ancak gtx 1070 uygun fiyata az kullanılmış bir tanıdığımdan alıyorum o yüzden 1070 seçtim. Birde 600 w için bazı yerlerde yeterli olabileceğini gördüm siz yetersiz gelir mi diyorsunuz :(
RX6600 de iyi bir kart onu tercih ederdim senin yerinde olsam. Ama tanıdıktan ucuza alacaksan 1070 al gitsin. İleride yine bir upgrade yaparsın işlemcin 3060 'a kadar rahatça besliyor.

RX6600 de iyi bir kart onu tercih ederdim senin yerinde olsam. Ama tanıdıktan ucuza alacaksan 1070 al gitsin. İleride yine bir upgrade yaparsın işlemcin 3060 'a kadar rahatça besliyor.
Sağolasın hocam 1070 i 2500 den alıcam o yüzden 1070 tercih ediyorum yorulmamış ekran kartı

Ama 700 e çıkarmamı tavsiye ediyorsun güç kaynağını özetle değil mi herhangi bir fan sorunu yaşatır mi bu eski kasamdaki fanlar

1070 için 700W çok gereksiz olur. İleriye dönük düşünürsen mantıklı ama 1070 için aşırı gereksiz.
Pek anlamıyorum kusura bakmayın kuracağım bu yeni sistem için şu an hali hazırda kullandığım 600 w güç kaynağı bana yeterli olur mu ileriye dönük onuda yükseltirim belki ancak şuan ki sistem için 600 w kalsın mı

Pek anlamıyorum kusura bakmayın kuracağım bu yeni sistem için şu an hali hazırda kullandığım 600 w güç kaynağı bana yeterli olur mu ileriye dönük onuda yükseltirim belki ancak şuan ki sistem için 600 w kalsın mı
Sıkıntı yaşarsan yükseltirsin bence. Şuan elinde 600W varsa o şekilde kullan.

Geri
Yukarı