AMD Ryzen 7 2700X MSI GTX 1060 6GB Gaming X Sistem Önerisi

144 fps 1060 ile zor bende yayın açıyorum bazen r7 1700 var gaming x plus modeli var. Bir tık OC li kartı. 100 120 FPS ortalama gelir bazı bölgelerde yoğunluk server vs pubg de80 90 a düşübilir. 1080p oyun oynayağım diyorsan 144 e yakın FPS ler sürekli alıcam diyorsan bence minimum 1070 tir. Şuanda yeni çıkan kartlar daha makul fiyatlı tabi... 1660 Tİ 2060 gibi.
anlıyorum sizi'de orada farklı bir yanlış durumunuz yada senkonize durumunuz var benim şu anki kullandıgım işlemci intel i5 4460 ddr3 sistem ile ilerliyorum ve 90-110 fps değerlerini şu anda bu durumda alıyorum 1 saatlik deneme yayınlarımda bile

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş testi ultra yapmış ve normal FPSler almış.

Ryzen 1000 serisi intele göre 1080p de çok iyi değil ve ryzen 2000 seriside intelin gerisinde ilerde ne zaman çok çekirdek isteyen oyunlar çıkacak o zaman ryzen daha avantajlı olacaktır. Güncel şartlarda İntel tek çekirdek performansları 15 20 30 FPS de olsa daha avantajlı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaş testi ultra yapmış ve normal FPSler almış.

Ryzen 1000 serisi intele göre 1080p de çok iyi değil ve ryzen 2000 seriside intelin gerisinde ilerde ne zaman çok çekirdek isteyen oyunlar çıkacak o zaman ryzen daha avantajlı olacaktır. Güncel şartlarda İntel tek çekirdek performansları 15 20 30 FPS de olsa daha avantajlı.
evet malesef öyle bir durum söz konusu ama bence düşük ayarlar'da 30-40 fps yüksek olur bu değerler'den
Gaming x elinizde var mı sanki fiyatları çok pahalı, o fiyata 590 alınır.
evet elimde var ve extra bir ekran kartı için bütçe ayıramam elimdeki ile idare edicem ekran kartını kullanıcam

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı