AMD Ryzen 7 7800x3D sistem tavsiyesi

uzun lafın kısası geri iade mi edeyim. İşlemci, ram, anakartı 😂
Vermişsin almışsın, dediğim gibi keyfine bak. Kötü değil ama daha çok yeni. DD4 ile 5000 serisi alsaydın çok farklı olmayacaktı. Şimdi en azından sadece işlemciyi güncellersin gelecekte.

Vermişsin almışsın, dediğim gibi keyfine bak. Kötü değil ama daha çok yeni. DD4 ile 5000 serisi alsaydın çok farklı olmayacaktı. Şimdi en azından sadece işlemciyi güncellersin gelecekte.
Anladım hocam. Pc açılıyor sonra kendiliğinden kapanıyor neden acaba

Windows kurulumu yapacağım. Böyle bi hata veriyor

Dosya Ekleri

• IMG_6165.jpeg
    IMG_6165.jpeg
    88,8 KB · Görüntüleme: 65
uzun lafın kısası geri iade mi edeyim. İşlemci, ram, anakartı 😂

Eğer paketleri açıldıysa iade edilemez maalesef. Ben şu an 7600X'li sistemimi kullanıyorum. 6 ay içinde bir sürü sorunun çözüleceğini de düşünüyorum. 8. nesil çıktığında işlemci güncellemesi yapabilirsiniz.

Anladım hocam. Pc açılıyor sonra kendiliğinden kapanıyor neden acaba

Windows kurulumu yapacağım. Böyle bi hata veriyor

İşlemci kendini ısınmadan dolayı korumaya alıyor. Kullandığınız soğutucu modeli nedir? Termal macuna dikkat etmişsinizdir umarım. Tüm vidalarını sıktınız mı sonuna kadar?

Eğer paketleri açıldıysa iade edilemez maalesef. Ben şu an 7600X'li sistemimi kullanıyorum. 6 ay içinde bir sürü sorunun çözüleceğini de düşünüyorum. 8. nesil çıktığında işlemci güncellemesi yapabilirsiniz.

İşlemci kendini ısınmadan dolayı korumaya alıyor. Kullandığınız soğutucu modeli nedir? Termal macuna dikkat etmişsinizdir umarım. Tüm vidalarını sıktınız mı sonuna kadar?
Power tuşuna basıp boşs geçene kadar Pc kapanıyor hocam. Neden acaba. 15 gün iade hakkım var diye biliyorum.

Soğutucu almadım daha. Ondan dolayı o zaman…

Power tuşuna basıp boşs geçene kadar Pc kapanıyor hocam. Neden acaba. 15 gün iade hakkım var diye biliyorum.

Ürünlerin jelatinlerine zarar verildiği taktirde o hakkınız kalmıyor çünkü kutuyu parçalamış olarak sayılıyorsunuz. Kısacası ürün ikinci ele düşüyor ve sıfır olarak satılamaz oluyor. Sorularımı cevaplayabilir misiniz?

Soğutucu almadım daha. Ondan dolayı o zaman…

Soğutucusuz Core 2 Duo bile kullanılamaz. Kaldı ki siz ısınma sorunlu işlemciyi soğutmasız kullanmaya çalışmışsınız. Soğutucuyu bekleyin. Ne aldınız bu arada?

Yeni konular

Geri
Yukarı