AMD Ryzen 7 7800x3D sistem tavsiyesi

@Lady Hellbender Hocam iyi günler. Soğutuyu hakkında bilgilerini paylaşabilir misin?

Kasanın önü umarım kapalı değil de meshdir.
- COOLER MASTER MASTERBOX TD500 V2

Güvenilirdir hocam.

Hepsiburada da falanda satış yapıyorlardı.
Hocam yarın gidip belki elden alma şansım olabilir. Kasada üst kısma taktığımda sığmama, ram e değme gibi problem yaşamam herhalde ?

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın sizleri de sürekli meşgul ediyorum. Bu uzmanlarpc şikayet var sitesinde çok şikayet almış. Başım ağrır mı acaba

O siteye bakarsak bakkal Mehmet Amca'dan da şikayet var. Her yerden şikayet olur.

Doğru söylüyorsun. Garantilik bir durum olursa muhatap olacak birilerini bulamazsam diye düşündüm de. Şikayetler bu yönde genelde.

Hocam şu an aptek teknoloji N11'de daha ucuza satıyor buradan alabilirsiniz zaten çoğu DeepCool ürününü bu firma hep satıyor:

Hocam şu an aptek teknoloji N11'de daha ucuza satıyor buradan alabilirsiniz zaten çoğu DeepCool ürününü bu firma hep satıyor:
Sipariş verdim hocam. İptal ettireyim mi?

Sipariş verdiyseniz gerek yok hocam iptal etmenize ben kararsız kaldınız diye demiştim.
Teşekkürler hocam ilgi alakanız için. :)

@messinicocugu Hocam kurulumda bu üzerindeki Beyaz pedi çıkarmıyorlar ve macun sürmüyorlar. Bende mi böyle kurulum yapayım. Birde 3 adet fanı takarken yön farkı felan var mı ? Sitede inceleme konusuna denk gelemedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı