AMD Ryzen Master açınca ekrandan görüntü gidiyor

• Konuyu başlatan Nor0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

Nor0

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Ryzen Master açınca ok'a bastığımız zaman ekrandan görüntü gidiyor. Sizce ben yanlış bir ayar mı yaptım? O yüzden mi kapanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen üstün kahinlik yeteneklerimi kullanarak tahmin ediyorum.

APU kullanıyorsunuz. Ryzen Master kullanarak uçuk bir overclock yaptınız ve şimdi Ryzen Master'ı açınca bu overclock uygulanıp sürücü çöküyor.

APU kullanıyorsunuz. Ryzen Master kullanarak uçuk bir overclock yaptınız ve şimdi Ryzen Master'ı açınca bu overclock uygulanıp sürücü çöküyor.
Sen nasıl kahinsin! Benim kahinlik yeteneğime göre Ryzen 5 2600x kullanıyor.

Ben RX 570 8 GB ekran kartı kulanıyorum. APU değil peki ben bunu nasıl sıfırlayabilirim dosyalardan.

Sen nasıl kahinsin! Benim kahinlik yeteneğime göre Ryzen 5 2600x kullanıyor.

Gora'daki kayıp kahin benim.

Ben RX 570 8 GB ekran kartı kulanıyorum. APU değil peki ben bunu nasıl sıfırlayabilirim dosyalardan.

Şunu sorayım o halde size, herhangi bir Ryzen Master profili oluşturdunuz mu? Overclock, undervolt vb... Sıkıntı ne zaman başladı? Biraz daha detaylı anlatabilirseniz yardımı olur.

Kısa bir çözüm istiyorsanız Ryzen Master'ı kaldırın, daha sonra CMOS resetleyin. Sonra tekrar kurabilirsiniz.

Şunu sorayım o halde size, herhangi bir Ryzen Master profili oluşturdunuz mu? Overclock, undervolt vb... Sıkıntı ne zaman başladı? Biraz daha detaylı anlatabilirseniz yardımı olur.

Kısa bir çözüm istiyorsanız Ryzen Master'ı kaldırın, daha sonra CMOS resetleyin. Sonra tekrar kurabilirsiniz.

Vala hiç profil oluşturduğumu hatırlamıyorum. Ama değişiklik yaptım herhalde. BIOS'u resetliyeyim.

Cevaplıyacak yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı