AMD Ryzen odaklı 16 inç üstü laptop önerisi

sevgiicin

Hectopat
Hocam cihaz alınabilir. IPS diye bilgim var. Onu satıcıya sorabilirseniz doğrulatıp uygun .

Pil ömrü bütçesindeki U serisi cihazlara göre biraz düşük olur. Eksisi bu denebilir.

Alternatifi

Film, video izlemek istiyorsanız bunu almayın. 60Hz leş gibi görüntü verir.

Öneriniz var mı acaba?

Hocam cihaz alınabilir. IPS diye bilgim var. Onu satıcıya sorabilirseniz doğrulatıp uygun.

Pil ömrü bütçesindeki U serisi cihazlara göre biraz düşük olur. Eksisi bu denebilir.

Alternatifi.

Teşekkürler fakat 16 inc üstü arıyordum, farklı bir öneriniz olursa sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcıların çoğu atıp tutan tipten, bilgileri yok denecek kadar az. Üretici datasheet yayınladığı için güvenilir kaynak mevcut;

IPS panel mevcut. Maksimum bütçenizi yazarsanız ürün önermemiz daha kolay olur.

Satıcıların çoğu atıp tutan tipten, bilgileri yok denecek kadar az. Üretici datasheet yayınladığı için güvenilir kaynak mevcut;

IPS panel mevcut. Maksimum bütçenizi yazarsanız ürün önermemiz daha kolay olur.

20k bütçem var.

Amacım video izlemek bir de işlemci hızlı olsun istiyordum 5600H çok hızlı sanırım.
17,18 ve 20 üzeri tümleşik PC de olur hatta dokunmatikte olur, gerçi pahalı olur dokunmatik :)

Bu modele bakmanız daha iyi olur, RAM yükseltmesi ile daha da iyi olur. Slot var yükseltme için. R5 5600H eskidi maalesef.

Bu modele bakmanız daha iyi olur, RAM yükseltmesi ile daha da iyi olur. Slot var yükseltme için. R5 5600H eskidi maalesef.

Önerdiğiniz işlemci daha mı iyi demek istediniz acaba, biraz baktımda yanlış olabilirim ama versus sitelerinde 5600H 1235UDAN daha hızlı diyor, bir de bir konu var aşağıda burada da 5600H'ün daha hızlı iyi bir işlemci olduğu söylenmiş bilemedim.

Eğer 5600H daha iyi ise aşağıdaki ürün hem daha hızlı hem daha ucuz hem de 8 yerine 16 GB RAM'li olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
CPU'lar oldukları laptop kasasına göre performans değişikliği gösterir. Her kasa aynı şekilde soğutmaz. 1235u bir Ultrabook işlemcisi, test ettikleri cihaz Ultrabook ve soğutması bellidir. 5600H ise Gaming laptoplarda bile kullanıldı, testleri çok yüksek ihtimal bir Gaming laptop ile yaptıkları için öyle görmeniz normal.

Geri
Yukarı