AMD Sapphire R9 270X Warzone için yeterli mi?

@Kratosmanos Teşekkür ederim yorumun için. Bildiğim kadar aradaki FPS farkı ve Performans farkı o kadar yokmuş ikisi de normal ve Max OC'li iken o kadar fark olmuyormuş sizin bilginiz var mı?
Oc ile X fark atar ama oc'ye hiç gerek duymazsınız. Normal olarak performans farkı fazla değil. Dediğim gibi kararınız gayet yerinde en ideal işlemciyi seçmişsiniz. İyi forumlar.

@Kratosmanos anladım teşekkürler yorumunuz için sadece videolardan baktığımda OC'li olarak da aralarında çok bir fark gözükmüyordu Max 5-8 FPS oynuyordu emin misiniz fark atar dediğiniz performans vs FPS olarak ne kadar etkiler X? Çünkü ileride soğutucu ve iyi fan alıp OC yapmayı düşünüyor mu eğer ki X normale göre OC'li iken çok fark yaratıcaksa 300 TL verilebilir? FPS açısından örnek verebilir misiniz? Tabi yine de ben de 3600'ü almayı mantıklı buluyorum sadece aradaki farkı merak ettim.

Son düzenleme:
@Kratosmanos anladım bana FPS önemli render vesayre işlerle uğraşacağımı zannetmiyorum. Daha çok oyun odaklı. O zaman bana 3600'ü beklemek kaldı. Yorumların için teşekkür ederim. Bu arada bir de aynı özelliklere sahip iki RAM arasında kalsanız G.Skill'i mi tercih ederdiniz Adata'mı?

@Pavel Ulmanovic Dadaşev size de o soruyu sormak isterim aynı özellikleri olan iki RAM arasında kalsanız G.Skill'i mi tercih edersiniz Adata'mı? Bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim.

@Kratosmanos anladım bana FPS önemli render vesayre işlerle uğraşacağımı zannetmiyorum. Daha çok oyun odaklı. O zaman bana 3600'ü beklemek kaldı. Yorumların için teşekkür ederim. Bu arada bir de aynı özelliklere sahip iki RAM arasında kalsanız G.Skill'i mi tercih ederdiniz Adata'mı?

@Pavel Ulmanovic Dadaşev size de o soruyu sormak isterim aynı özellikleri olan iki RAM arasında kalsanız G.Skill'i mi tercih edersiniz Adata'mı? Bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim.
Gskill ya da Corsair lpx alabilirsiniz. Adata'yı çok duymadım Ram sektöründe ve ssdlerinde kronik sorunlar varmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı