AMD savaşı kaybediyor mu?

@SideWinder katılıyorum. AMD'nin şansı mı desek garipti. Mining yapanlar kamyonlarla AMD kart alıyorlardı. Artık AMD fabrikasının önünde yatıyorlardı diye düşünüyorum. Öyle bir stok erimesi vardı. İkinci elleri sıfırının 2-3 katına satılıyordu o dönem stok yokluğundan. Sırf bu sayede GTX 1060 2019 yılında bile en çok kullanılan ekran kartı seçilmişti. Acayip yıllardı.

Raja elinde iki tane RX480 ile çıkınca gülmeye başlamıştım ben. Mining falan derken iyi sattılar gerçi.

Mining yapanlar AMD'yi 400 serisinden zengin ettiler ama sonraki sene AMD'nin de RX 570 gibi bir güzelliği çıkarmasını da unutmamak lazım. Fiyatıyla 1050Ti 4 GB'ın azıcık üzerinde duruyordu. Bir sonraki kart ise 1060 3 GB modeliydi. Orada oyunu çok güzel oynadılar. Sonra da gidip 590 gibi bir trafoyu çıkardılar (bir de 10nm). Sağı solu belli olmayan bir firma ama varlığı güzel.

@AliSami Eee ben zaten bunu söyledim? Yazılan bir mesajı algılayamamak bu kadar zor mu güzel kardeşim? Üslubundan dolayı raporluyorum, sözlerine dikkat et. Karşında çocuk yok.
Oradaki tablonun hakkını da verdiler zaten, aklın varsa gidip yeni çıkan videoları incelersin. Mesajlarını art arda çökertmeyi nasıl beceriyorsun acep? İşte eğitim önemli...

@AliSami Eee ben zaten bunu söyledim? Yazılan bir mesajı algılayamamak bu kadar zor mu güzel kardeşim? Üslubundan dolayı raporluyorum, sözlerine dikkat et. Karşında çocuk yok.
Oradaki tablonun hakkını da verdiler zaten, aklın varsa gidip yeni çıkan videoları incelersin. Mesajlarını art arda çökertmeyi nasıl beceriyorsun acep? İşte eğitim önemli...

Hocam böyleleriyle uğraşmaya değemez.

Bu akşam hep beraber göreceğiz. Güzel bir sunum olur umarım.

AMD mi? MSI mı? Acaba sorun burada. Hepimiz kullandık o kartları zerre sıkıntı yaşamadık ne kadar ilginç yaşasakta halletik burada MSI bence gene GPP muhabbetleri falan AMD ekran kartlarında su koyu vermiş olabilir mi? ASUS gibi.
Haklısın, ülkenin gidişatından da muhalefet sorumlu.

Geri
Yukarı