AMD sistemde GPU kullanımı %0

MEGQyburn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 gün önce bilgisayarımı Windows 10 üzerinden sıfırladım. Herhangi donanımsal bir şeye dokunmadım. Sıfırladığımdan beri yaptığım tek şey Driver Booster ile driver güncellemek ve 2 tane oyun yüklemek. Bunun dışında problemin driverların güncelliğiyle alakalı olma ihtimaline karşın driverları 4 defa DDU ile tamamen silip farklı sürümlerini yüklemeyi denedim fakat bir şey değişmedi. Sorun şu ki CPU ve GPU kullanımım %0 bandında geziyor. Tamamen problemin bununla ilgili olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Ekran kartım AMD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir oyuna girin, çekebiliyorsanız Afterburner ile 10-15 saniyelik video çekin.

Çekemiyorsanız SS atın.
Merhaba,
Bilgisayarımı tekrardan sıfırladım windows güncelleştirmelerini yapıp ekran kartı driverımı yükledim fakat aynı şey devam ediyor fotoğrafta gördüğünüz üzere gpu kullanımımda dalgalanmalar çok belirgin

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-29_204306.png
    resim_2021-06-29_204306.png
    82,1 KB · Görüntüleme: 15
Merhaba,
Bilgisayarımı tekrardan sıfırladım windows güncelleştirmelerini yapıp ekran kartı driverımı yükledim fakat aynı şey devam ediyor fotoğrafta gördüğünüz üzere gpu kullanımımda dalgalanmalar çok belirgin
Radeon Software, yanlış gösterebiliyor. MSI Afterburner ile bakmalısınız.

Şu an bilgisayarı tekrar sıfırladığım için oyun yok fakat afterburnerdaki değerler de buna benzerdi
Tekrardan merhaba çözümünü arayan varsa yazmak istedim bilgisayarımı bilgisayarcıya gönderip cd ile format attırdım ve şu ana kadar sorun çözülmüş gibi gözüküyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı