AMD Sisteme Hackintosh Yüklemek

Ben geçemedim DVD'den boot ettirebildim ama gri ekran ve apple logosu gelmiyor.

Bende de kurulum ekranına geçemeden bilgisayar yeniden başlatıyor. Şu Apple logosunu bi göremedik.

- - - Güncellendi - - -

Ben geçemedim DVD'den boot ettirebildim ama gri ekran ve apple logosu gelmiyor.

aynı sorun bendede oldu. Çözümünü anlatayım.

Sorunumuz :
Nires'h indirdim ve DVD'ye yazdırdım ama bilgisayar durmadan yeniden başladı. Bu problemin çözümü aşağıda.

Gerekli Program
Active@ İSO Burner

iAtkos İçin Çözüm :
Elimde iAtkos S3 V2 vardı. Aynı program ile DVD'ye yazdırdım. BIOS'dan sadece SATA'yı AHCI yaptım ve Bilgisayarı DVD ile başlatım daha sonra S3 V2 ekranı geldi F8 tuşuna bastım ve -x -v komutu yazdım ve neredeyse 15-20 dakika bekledim. Daha sonra gri bir ekran geldi orada 3-4 dakika bekledim ve dilinizi seçin ekranı geldi. ondan sonrada bildiğiniz Mac kurulum ekranları... bu arada sistemim Amd A6

Nires'h İçin Çözüm :
Nires'h boot ekranında nires'h installer üzerine gelip bu kodu yazıyorsunuz -x -v ve enter tuşunuza basıyorsunu sabırla bekliyorsunuz...

Sadece bir sorunum kaldı oda dilin Türkçe olmaması ama berki kurulumdan sonra olur. DualBoot Yapabilirsem çok iyi olacak.

- - - Güncellendi - - -

Herkese kurulumda başarılar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 4x ile dvdye yazdırdım aynı sorun. Ama sanal makineye kurulum yapıyor o dvd ile.

Sistemim amd tekrar hatırlatayım. Yazmam gereken başka kod mu var acaba?

Edit: -amd şeklinde de denedim, -x -v de denedim. Hatta üçünü bir arada da denedim. Ama malesef elma gelmeden bilgisayar kendini resetliyor.

Edit 2:

"Kernel Cache"=\amd arch=i386 -v şeklinde denedim. Biraz ilerleme oldu sanki ama sonra aynı menü geldi ve seçim yaptıktan sonra şu hatayı aldım:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…