AMD Sisteme Hackintosh Yüklemek

Usb ile mi kurulum yaptın? O şekilde yaptıysan usb'ye nasıl attın? Söyleyebilirsen seviniriz... :)

Bu arada benim sistemimde bu :

Amd A6-3420M 1.50 GHz

2 GB RAM

80 GB HDD :(

Amd Radeon HD 6520G

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD sistemde neden HD 4000 işaretledin?
İmzamdaki sistem AMD masaüstünün, mesajımda da belirttim G580 (Lenovo) üzerine kurulum yapıyorum :)

Usb ile mi kurulum yaptın? O şekilde yaptıysan usb'ye nasıl attın? Söyleyebilirsen seviniriz... :)

Bu arada benim sistemimde bu :

Amd A6-3420M 1.50 GHz

2 GB RAM

80 GB HDD :(

Amd Radeon HD 6520G

HDD küçükmüş ama sorun değil 10GB gibi bir alan kaplıyor, usb ile değil. Niresh.iso dosyasını iso dan dvdye yazan program ile normal bir dvdye yazdım ve biostan sadece "other os" seçimini aktif yaptım. Anında boot etti, kurulum ekranına geçmesi biraz uzun sürebilir bende elma logosunda 5dakika kadar bekledi. Hatalı yazabilirim özür diliyorum, iş yerindeki uyuz plastik katlanabilir klavye ile yazmaya çalışıyorum :)

İmzamdaki sistem AMD masaüstünün, mesajımda da belirttim G580 (Lenovo) üzerine kurulum yapıyorum :)

HDD küçükmüş ama sorun değil 10GB gibi bir alan kaplıyor, usb ile değil. Niresh.iso dosyasını iso dan dvdye yazan program ile normal bir dvdye yazdım ve biostan sadece "other os" seçimini aktif yaptım. Anında boot etti, kurulum ekranına geçmesi biraz uzun sürebilir bende elma logosunda 5dakika kadar bekledi. Hatalı yazabilirim özür diliyorum, iş yerindeki uyuz plastik katlanabilir klavye ile yazmaya çalışıyorum :)

Fazla soru sordum özür dilerim,, :D DVD'ye hangi programla yazdın bunusa söyleyebilirmisin?

Ultraiso da kullanabilirsin dvdye yazınca problem çıkarmıyor.

Başka problem şu ki; O gri ekran gelmiyor. Bunu nasıl çözebiliriz arkadaşlar?

Nires'h'i Gündüz indirdim yanlışlıkla sildim. :( Şimdi geçenin bu saatinde torrent indiriyorum. :D

q3yc6.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı