Rehber AMD sistemler ile evde ETH mining yapma

Şu anda elimde RX580 8 GB OC var 106-108W ile 27MH/s kasıyorum, değerlerim normal mi? Bir de bu mining poollar arasında çok fark var mı?

1050 Ti'li laptop var annemin çok kullanmıyor. Sizce mantıklı mı onla mining yapmak?

Şu anda elimde RX580 8 GB OC var 106-108W ile 27MH/s kasıyorum, değerlerim normal mi? Bir de bu mining poollar arasında çok fark var mı?
Poollar arasında bölgelerine göre farklar var ama benim deneyimlerime göre aşağı yukarı hepsi aynı değerleri veriyor. Sizde sonuçlar daha farklı olabilir tabiki. Ayrıca değerleriniz fena değil ama RX580 ile 30-31 mh/s da zorlayabilirsiniz diye biliyorum.
T-Rex miner ı bir arkadaşımdan da duydum. Bundan bahseder misiniz? Sitesi nedir program nasıl edinilir? Ayarı nedir? Cüzdan nasıl tanımlanır vs... Binance pool hesabı buna nasıl eklenir?
Releases · trexminer/T-Rex. Bu linkten t-rex miner'ı edinebilirsin. Cüzdan kısmına binance poolda açacağınız isminizi yazmanız yeterli binance pool'a geçmek için. Miner için detaylı ayar maalesefki bulamadım, kendim de deneyemiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı