AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.3 yükseltilmeli mi?

tlhaa

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Asus dual rx 6600
Anakart
Asus prime b450m k2
İşlemci
Ryzen 5 5500
23.9.2 sürümünde durmadan çökme ve performans düşüşü yaşıyorum. Yeni sürümde bunlar çözüldü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
23.8.2'den 23.9.3'e Cyberpunk destegi icin gectim. Su anlik bir problem yasamadim.

23.8.2'den 23.9.3'e Cyberpunk destegi icin gectim. Su anlik bir problem yasamadim.
Hocam bence 9.3 veya 9.2 kullanmayın, eski sürüme geçin. Sadece problem doğurmak için yapılmış gibi bu sürümler. Sürekli çöküyor, çoğu uygulamada donuyor vs. yani şuanlık sorun yaşamamış olsanız bile illaki yaşayacaksınız. Cyberpunk desteği de sözden ibaret, hiçbir artış yok.

Hocam bende 23.9.2 de sorun yaşıyordum kartım ROG STRIX RX 560 dün güncellemeyi yaptım ama PC'yi kapatıp açtıktan sonra yine indirmemi istemişti sürümü kurduktan sonra iyi bir performans artışı yaşadım şimdi de DDU ile silip yükleyeceğim birşey olursa yazarım.

Hocam bende 23.9.2 de sorun yaşıyordum kartım ROG STRIX RX 560 dün güncellemeyi yaptım ama PC'yi kapatıp açtıktan sonra yine indirmemi istemişti sürümü kurduktan sonra iyi bir performans artışı yaşadım şimdi de DDU ile silip yükleyeceğim bir şey olursa yazarım.

Maalesef polaris sürümü kurdum ama sağ tık yapınca AMD yazılımı yok.

Son düzenleme:
Hocam bende 23.9.2 de sorun yaşıyordum kartım ROG STRIX RX 560 dün güncellemeyi yaptım ama PC'yi kapatıp açtıktan sonra yine indirmemi istemişti sürümü kurduktan sonra iyi bir performans artışı yaşadım şimdi de DDU ile silip yükleyeceğim bir şey olursa yazarım.

Maalesef polaris sürümü kurdum ama sağ tık yapınca AMD yazılımı yok.

Bende 23.9.3 yükleyince masaüstünde sağ tık yapınca AMD Software gözükmüyor nedeni nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı