AMD Software: Adrenalin Edition 23.9.3 sürücüsü yayınlandı

Makaleler
25
Normalde sürücü bu ayın 22'sinde sunulmuştu, Google'da arattığınızda çıkıyordu ancak kartların destek sayfasında son sürüm 23.9.2 gözüküyordu, tam anlamıyla yayınlanmamıştı. Şimdi genel olarak yayınlandı. Bu sürüm, CP 2077: Phantom Liberty, Payday 3 ve Counter-Strike 2'ye destek veriyor. Bilinen sorunlar ise önceki sürüm ile aynı ve herhangi bir çözülen sorun yok, sadece oyunlara destek amaçlı çıkmış. Factory Reset hala devre dışı...

Sürücüyü indirmek için:

Son düzenleme:
Normalde sürücü bu ayın 22'sinde sunulmuştu, Google'da arattığınızda çıkıyordu ancak kartların destek sayfasında son sürüm 23.9.2 gözüküyordu, tam anlamıyla yayınlanmamıştı. Şimdi genel olarak yayınlandı. Bu sürüm, CP 2077: Phantom Liberty ve Payday 3'e destek veriyor. Bilinen sorunlar ise önceki sürüm ile aynı ve herhangi bir çözülen sorun yok, sadece oyunlara destek amaçlı çıkmış. Factory Reset hala devre dışı...

Sürücüyü indirmek için:

AMD ekran kartı kullanmasam da merak ediyorum, yazılım sorunları ne durumda?

AMD ekran kartı kullanmasam da merak ediyorum, yazılım sorunları ne durumda?
Google’a 23.9.2 crash yazarsan görürsün :) Adrenaline hiçbir şekilde açılmıyordu önceki sürüme geri dönerek çözebildim. En yakın zamanda tekrar Nvidia’ya geçeceğim.

Bu surucuyu kurmasam Cyberpunk 2077 Phantom liberty acilmayacak mi? Yine de kuracagim oyunu oynayacagim icin ama merak ettim.

Geri
Yukarı