AMD Software Çöküyor

ASTWEL

Hectopat
Herhangi bir oyuna girince AMD software sürekli crash atıp siliniyor, açılmıyor ve ancak silip yükleyince açılıyor. Sabahtan beri 2-3 kere yükle sil yaptım, hala aynı sorun var. Bu sorun güncelledikten sonra oldu ve güncellemeyi geri almama rağmen düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir oyuna girince AMD software sürekli crash atıp siliniyor, açılmıyor ve ancak silip yükleyince açılıyor. Sabahtan beri 2-3 kere yükle sil yaptım, hala aynı sorun var. Bu sorun güncelledikten sonra oldu ve güncellemeyi geri almama rağmen düzelmedi.

Driver sürümünüz kaç hata aldığınız ve ekran kartınız nedir?

Herhangi bir oyuna girince AMD software sürekli crash atıp siliniyor, açılmıyor ve ancak silip yükleyince açılıyor. Sabahtan beri 2-3 kere yükle sil yaptım, hala aynı sorun var. Bu sorun güncelledikten sonra oldu ve güncellemeyi geri almama rağmen düzelmedi. aynı sorun var...

Aynı durum var... Yükleniyor, pc kapanıp açılınca ertesi gün bir bakıyorsun, sorunsuz çalışan uygulama kendiliğinden silinmiş...

Sorunu çözdüm AMD software 22.1.2'ye güncelledim sonrasında crash yememin sebebi kendi kendine APU GFX Speed'in 1600e fırlamasıymış. GFX kısınca sorunum düzeldi.

Geri
Yukarı