Çözüldü AMD software gecikmeli yazma başarısız

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iskorpix27

Kilopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Samsung 970 evo plus
Ekran kartı
rx 6600 xt
Anakart
gigabyte b450 ms2h
İşlemci
ryzen 5 3600x
AMD uygulaması arka planda açık görünmüyor. Windows aratmaya bastıgımda ise tıklıyorum tepki vermiyor, yönetici başlat deyince de böyle hata veriyor. Sürücüyü komple kaldırdım yeniden yükledim, hala aynı sorun devam ediyor.

Dosya Ekleri

• amd aq.png
    amd aq.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu yaşıyorum. Sürücüyü DDU ile kaldırdım bir çok farklı sürüm denedim fakat çözemedim yardımcı olun lütfen.

Aynı sorun şu an bende de var çözdün mü dostum?

AMD uygulaması arka planda açık görünmüyor. Windows aratmaya bastığımda ise tıklıyorum tepki vermiyor, yönetici başlat deyince de böyle hata veriyor. Sürücüyü komple kaldırdım yeniden yükledim, hala aynı sorun devam ediyor.

Dostlar çözümü yabancı bir forumda buldum. Sürücünüzü kaldırıp tekrar kurun arından ekran görüntüsündeki uygulamayı (rsxpackage) çalıştırıp yükle deyin ve sorun çözüldü.
sürücüyü ddu driver ile kaldırdın yoksa elle mi sildin eğer elle sildiysen ddu driver indir bende de amd ekran kartı var eski sürücü yazılımları sıkıntı yapıyordu eğer kurabiliyorsan olmadı diğer diske kurmayı dene (Düzeneleme amd de yeni driver kurduğunda ekran gidiyorsa sürekli eski driverı temizlen lazım gene ddu kullan sonra yenisini kur )

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum. Sürücüyü DDU ile kaldırdım bir çok farklı sürüm denedim fakat çözemedim yardımcı olun lütfen.

Aynı sorun şu an bende de var çözdün mü dostum?

AMD uygulaması arka planda açık görünmüyor. Windows aratmaya bastığımda ise tıklıyorum tepki vermiyor, yönetici başlat deyince de böyle hata veriyor. Sürücüyü komple kaldırdım yeniden yükledim, hala aynı sorun devam ediyor.

Dostlar çözümü yabancı bir forumda buldum. Sürücünüzü kaldırıp tekrar kurun arından ekran görüntüsündeki uygulamayı (rsxpackage) çalıştırıp yükle deyin ve sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-11-22 224751.png
    Ekran görüntüsü 2022-11-22 224751.png
    454,9 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende de buna benzer sorun vardı. Sabit diskimin güç kablosunu çıkarıp taktım
Tekrar denedim ve sorun çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı