Çözüldü AMD Software Video kaydı alırken kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Staryx1903

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS Radeon DUAL RX 6600 8GB , AMD Ryzen 5 5500 , PRIME B450M-K II , XPG 16GB 8x2 3200 MHZ , WD SN570 500GB Blue , FSP HYPER H3-550 80+ PRO 550W
Merhaba, AMD Software'den video kaydı alıyorum ve video kaydını başlattığımda Oyun deli gibi kasmaya başlıyor ama Önceden böyle bir sorun yaşamıyordum 3 gündür falan böyle RX6600 Ryzen 5 5500 Sistemim var. Fabrika ayarlarını sıfırladım, tüm ayarları yapsamda çözülmedi.

Şöyle düzelteyim Oyunda mesela sol Üstte RivaTuner 100 FPS gösteriyor oyun 100 FPS yani fakat kasıyor.

Çözüm
Merhaba, AMD Software'den video kaydı alıyorum ve video kaydını başlattığımda Oyun deli gibi kasmaya başlıyor ama Önceden böyle bir sorun yaşamıyordum 3 gündür falan böyle RX6600 Ryzen 5 5500 Sistemim var. Fabrika ayarlarını sıfırladım, tüm ayarları yapsamda çözülmedi.

Şöyle düzelteyim Oyunda mesela sol Üstte RivaTuner 100 FPS gösteriyor oyun 100 FPS yani fakat kasıyor.

BIOS güncelleyin ve DDU ile eski sürücüleri deneyin. Her sürücü iyi çalışmıyor.

Çözüm

Çok sağ ol gurudan sıfırladım eski bir driverini kurdum düzeldi.

Geri
Yukarı