AMD software yayın sekmesi kayboldu

ayçöreğ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Normalde yukarıda daha çok sekme vardı. Bugün fark ettim yukarıdaki sekmelerin bazıları kaybolmuş. Ekran kartım RX570 ve ekran kaydını Radeon Software'den alamıyorum.

Dosya Ekleri

• yayın yok.PNG
    yayın yok.PNG
    194,3 KB · Görüntüleme: 43
Windows Update geçmişine bakar mısın? Büyük ihtimalle güncelleme ile Windows AMD sürücüsü kurmuş.

Alt kısımdaki "Güncelleştirme geçmişini görüntüle" yazısına basmalısın.

1646671276852.png

Sürücü Güncelleştirmeleri sekmesinde "Advanced Micro Devices, Inc." güncellemesi var ise tarihini de kontrol et. Bu sorunu yaşadığın tarih ile aynıysa büyük ihtimalle dediğim gibidir.

1646671306939.png

Windows Update geçmişine bakar mısın? Büyük ihtimalle güncelleme ile Windows AMD sürücüsü kurmuş.

Alt kısımdaki "Güncelleştirme geçmişini görüntüle" yazısına basmalısın.

Eki Görüntüle 1325255

Sürücü Güncelleştirmeleri sekmesinde "Advanced Micro Devices, Inc." güncellemesi var ise tarihini de kontrol et. Bu sorunu yaşadığın tarih ile aynıysa büyük ihtimalle dediğim gibidir.

Eki Görüntüle 1325257
Evet dün AMD sürücüsü kurmuş kendi kendine windows, zaten dün yaşamaya başlamıştım. Ama sürücü sil yükle yaparak düzeltmiştim. Ama yine oldu, kendi kendine indirmesini nasıl engelleyebilirim?

Evet dün AMD sürücüsü kurmuş kendi kendine windows, zaten dün yaşamaya başlamıştım. Ama sürücü sil yükle yaparak düzeltmiştim. Ama yine oldu, kendi kendine indirmesini nasıl engelleyebilirim?
Bu makaleye bakabilirsin:

Geri
Yukarı