AMD Starfield hediyesi nasıl alinir?

Lucille35

Centipat
Gençer Gaming'ten RX 6800 R5 5600 hazir sistem aldim, sistem daha elimde değil AMD Starfield hediyesi veriyormus. Aldigim sitede oyun hediyesiyle alakali bir şey yazmiyor, nasıl alabilirim? Oyunu aldigim siteye mi yazacagim?

Siteye yaz onlar yardımcı olur.

Dosya Ekleri

• 1693132399813.png
    1693132399813.png
    626 KB · Görüntüleme: 76
Gençer Gaming'e yazacaksınız. Kodu onların vermesi lazım. Bu konu hakkında AMD'ye mail attım, aldığınız yer ile iletişime geçin diye geri dönüş yaptılar.

7. nesil işlemcilere özeldi diye hatırlıyorum.
Hayır, RX 6000 serisi kartlarla da oluyor.

Öncelikle gençer gamingte bu kampanya var mı bilmiyorum ancak benim de ekran kartım RX6800 ve ben gaming gen den almıştım mail attım verdiler öncelikle faturanızı indirin sonra gencer gamingin info mailine mail atın faturanızla birlikte vermeleri lazım

Eger gecer Gaming kampanyaya dahil ise onlara faturanla beraber mail atip kod isteyeceksin, gelen kodu AMD Rewards sayfasina uye olup code redeem kismina yazicaksin. Oradan bir ticket olusturma sayfasi cikiyor gerekli bilgileri doldurucaksin, e faturani ekleyeceksin ve gondereceksin. AMD Rewards sayfasi ile Steam hesabını eslestireceksin. Sanirim bu Steam ile eslestirme islemi profil kisminda yapiliyordu. 2-3 gun icinde AMD cevap gelecektir ilgili parakendicinin sana kodu verdigini kanitlayan bir şey mesela SS olur gibi bir cevap geliyor. Kodun sana saglandigi goruntuyu atiyorsun gene 2-3 gun icinde tamam kodunuz aktiflestirldi simdi su uygulamayi indirin donaniminizda AMD ürün var mi bakacak diyor indirip kurup calistiriyrosun. O testi de gectikten sonra her şey tamamlanmis oluyor, AMD Rewards sayfasinda my Rewards kisminda oyunu gorebiliyorsun, indirmeye hazir oldugunda Steam hesabinda goruntelenecek.
Bu arada kodu yazdiktan sonra cikan ticket sayfasinda hangi urunu satin aldigimizi sectigimiz bir kisim var, orada guncel urunler yok mesela ben RX6700 ekran kartini goremedim, rastgele bir şey sectim ve ticket olusturdugum yerin mesaj yazma kısmına da bu hususu belirttim. Yanlış kod gondermesinler diye de ozellikle kampanyaya pre ürün kategorisinde dahil olan bir ürüne sahip olduğumu birçok kere belirttim. AMD ile olan tum maillerim, her ne kadar e faturam ve SS Türkçe olsa da, ingilizceyidi sen de Google Translate yardımı ile iletişime geçebilirsin.
Sistem henüz elinde degilmis. Dolayisyla en son asama olan sisteminde AMD urunu var mi denetlendiği kısmı sistem eline ulaşıncaya kadar yapamayacaksınız tahminen. Ayrica tam ne demek oldugunu bilmiyorum ama OEM seklinde ibareler vardi yani sanirim oyun, anakartina bağlandı. Tıpkı Windows keylerindeki gibi. Dolayısıyla bu işlemleri oyunu oynamayacagin mesela laptopunda veya arkadaşının bilgisayarında falan yapmamani tavsiye ederim.

Buradaki konusmada da ayrintinli bahsettigim sekilde gorebileceginiz uzere oyun steam'de olucak
'AMD Rewards Starfield ödülü ne zaman kullanılabilir?' konusundaki mesaj AMD Rewards Starfield ödülü ne zaman kullanılabilir?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı