AMD Starfield hediyesi nasıl alinir?

16 Mayıs'ta bende RX 6700 10GB almıştım. Bende fırsattan yararlanabiliyor muyum?

Teknik anlamda hayir. Cunku kampanyanin baslangic tarihi 11 Temmuz. Ancak eger vatandan aldiysaniz bazi kisiler Haziran'da aldiklari urunun fisini Vatan Bilgisayar'a atarak kod alabilmisler. Parakendeciden kodu aldiktan sonrasi kolay. Ancak ayni taktigi sinerjideydi sanirim deneyen birisi istedigi sonuca ulasamamis, ilgili tarihler icinde satin alim yapilmadigi icin kod verilmemis.

@CanPatrioTic Daha ayrintili bilgi ve baska insanlarin deneyimlerini okumak isterseniz;

Teknik anlamda hayir. Cunku kampanyanin baslangic tarihi 12 Temmuz. Ancak eger vatandan aldiysaniz bazi kisiler Haziran'da aldiklari urunun fisini Vatan Bilgisayar'a atarak kod alabilmisler. Parakendeciden kodu aldiktan sonrasi kolay. Ancak ayni taktigi sinerjideydi sanirim deneyen birisi istedigi sonuca ulasamamis, ilgili tarihler icinde satin alim yapilmadigi icin kod verilmemis.
Anladım, ben hepsiburada üzerinden satın almıştım. Zaten tarih konusunda da uyuşmuyor.

Teknik anlamda hayir. Cunku kampanyanin baslangic tarihi 11 Temmuz. Ancak eger vatandan aldiysaniz bazi kisiler Haziran'da aldiklari urunun fisini Vatan Bilgisayar'a atarak kod alabilmisler. Parakendeciden kodu aldiktan sonrasi kolay. Ancak ayni taktigi sinerjideydi sanirim deneyen birisi istedigi sonuca ulasamamis, ilgili tarihler icinde satin alim yapilmadigi icin kod verilmemis.

@CanPatrioTic Daha ayrintili bilgi ve baska insanlarin deneyimlerini okumak isterseniz;

Ben Hepsiburada üzerinden iletişime geçip kaydımı oluşturdum. Eğer kod verirlerse çekiliş ile oyunu verebilirim ya da oyunu uygun fiyata forumdaki arkadaşlara satabilirim. Bizim de yararımız dokunmuş olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı