AMD Stok Soğutucu Montaj Sorunu

Selamlar şu an pek yazım kurallarına dikkat edemiyorum bilgisayar dizimde zorla yazıyorum AMD stok soğutucunun vidalarını çeviriyorum hiçbir şey olmuyor yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemini belirt. Dakikayı işaretledim, doğru montaj yaptığına emin ol. Yalama olduğunu sanmıyorum, yanlış bir şeyler yapıyorsun büyük ihtimalle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu hortlayacak belki fakat yeni konu açmamak için buradan yazıyorum.

Wraith Stealth soğutucu var bende de. CPU arkaplakasında yükseltici vidalar yok hizalayıp montelemek gerekiyor, işlemci fanından da ZZ diye düşük ama rahatsız edici bir ses geliyor. Bu ses acaba yükseltici olmadan montelediğimden mi olmakta diye tereddütteyim, bilgilendirme yapan olursa çok sevinirim ☺

aida 64 algılayıcı raporu
Not: Sistem bilgileri hakkında kısmında

Arkadaşlar selam, aynı problemi ben de yaşıyorum, ne kadar döndürürsem döndüreyim vidalar aynı seviyede. Ryzen 5 3600 işlemci, soğutucu da başlıktaki gibi stok soğutucu. Bir çözümü olan var mı buna?

Bir de soğutucuyu şimdi kaldırdım işlemcinin üzerinden, yarım saattir bekliyor öyle. Termal macun da yok, takarken tekrar sürmem gerekir mi? Çok uzun beklememesi gerekiyorsa acil cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı