İ3 4160 stok soğutucu montaj sorunu

Lodriga

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, oncelikle telefondan yazdigim icin yazim hatalari adina ozur dilerim. 2 gun once bir sistem topladim.

i3 4160
GTX960
H81M-P33
Xigmatek Asgard 381

Vatanda kurdurmadim, o eglenceyi kendim yasamak istedim. Sonu bu oldu,

JgsUIKf

a3CCAsn

Kablolar alttan geciriliyormus, bende neden bu bosluklar diyordum sonradan farkettim. Gordugunuz uzere fan kablosu yanindan cikmiyor, uzaktan geliyor. Cikartip tekrar taksam bisey olur mu? Tum kablolari cikartip yeniden duzgunce taksam bisey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yönetim şu cezalar konusunda biraz esnek olmalı bence... Yetersiz bilgiden 1 gün ceza aldım, cevap yazamadım özür dilerim.

Buyrun resimler,

Cahillik işte, ilk kez topladığımdan tahmin edemedim o soğutcunun kablosunun dibinden takılacağını. Kabloları plastik kelepçelerle topladım ama kasanın diğer kapağını açtığımda kabloların ordan yürütülmesi gerektiğini farkettim, hayal kırıklığına uğradım. Yeniden söküp takmalı mıyım? Yoksa kalsın mı böyle. Yeniden söküp takarsam herhangi bir sorun yaşar mıyım?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı