AMD sürücü indirilemiyor

LeBlanc

Hectopat
3 Farklı tarayıcı ile denememe rağmen sürücü indiremiyorum. Site ile ilgili bir sorun mu var?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin sitesinden sürücü indirebiliyorum. Sitede bir sorun bulunmuyor.
  • Hangi tarayıcılardan hangi sürücüyü indirmeyi denedin?
  • Tarayıcı eklentilerini devre dışı bırakıp indirmeyi denedin mi?

AMD'nin sitesinden sürücü indirebiliyorum. Sitede bir sorun bulunmuyor.
  • Hangi tarayıcılardan hangi sürücüyü indirmeyi denedin?
  • Tarayıcı eklentilerini devre dışı bırakıp indirmeyi denedin mi?
Şuan düzelmiş. Dün geceden beri indirme yapamıyordum. Bu konuyu açmadan önce de kontrol etmiştim hatta.
Şuan düzelmiş. Dün geceden beri indirme yapamıyordum. Bu konuyu açmadan önce de kontrol etmiştim hatta.
Düzeltiyorum. Şuan Edge ile indirme yapılırken Chrome ile yapılamıyor. Eklenti olarak sadece Adguard kurulu varsayılan ayarlarda.

Her yöntemi denedikten sonra gönderini paylaşman gerekiyor. Konuyu tekrardan kontrol etmeseydim yazdığını göremeyecektim. Çünkü mesajlar birbirine ekleniyor ve bildirim de gelemiyor.
Şu an Edge ile indirme yapılırken Chrome ile yapılamıyor. Eklenti olarak sadece Adguard kurulu varsayılan ayarlarda.
AdGuard eklentisini kaldırınca sorun devam ediyor mu?

Her yöntemi denedikten sonra gönderini paylaşman gerekiyor. Konuyu tekrardan kontrol etmeseydim yazdığını göremeyecektim. Çünkü mesajlar birbirine ekleniyor ve bildirim de gelemiyor.

AdGuard eklentisini kaldırınca sorun devam ediyor mu?
Eklentiyi kaldırınca sorunsuz şekilde indirme gerçekleşti Chrome ile.

Eklentiyi kaldırınca sorunsuz şekilde indirme gerçekleşti Chrome ile.
Reklam engelleyici eklentileri ve tarayıcılarda varsayılan olarak gelen izleyici engelleme ayarı bazı sitelerdeki indirme bağlantılarını da engelleyebiliyor. Ya da sitelerine bile giriş yapamayabiliyorsun. Sorunun çözüldüyse bir problem yok, değil mi?

Reklam engelleyici eklentileri ve tarayıcılarda varsayılan olarak gelen izleyici engelleme ayarı bazı sitelerdeki indirme bağlantılarını da engelleyebiliyor. Ya da sitelerine bile giriş yapamayabiliyorsun. Sorunun çözüldüyse bir problem yok, değil mi?
Evet şuan sorun yok. Daha önce hiç başıma gelmemişti bu. AMD' nin forumunda benimle aynı sorunu yaşayan bazı kişiler olduğunu gördüm. Cannot download any drivers - submit button not...

Bu sorunların genel olarak reklam engelleyicilerin yanlış bir ögeyi engellemelerinden ve sitenin yapısını bozmalarından dolayı kaynaklanıyor. Örneğin ben Microsoft Edge'de reklam engelleyicisi ve izleyici engelleyicisi seçeneklerinden dolayı bir antivirüs yazılımı indiremiyordum. Bu sorunu forumda ilk ben yaşamıştım. Ardından başka birisi de bu sorunu yaşamıştı.

Benim açmış olduğum konu: [Çözüldü] Kaspersky Security Cloud – Free neden indirilemiyor?

Aynı sorunu yaşayan farklı bir kullanıcı: Kaspersky Security Cloud Free indirilmiyor

Geri
Yukarı