Kaspersky Security Cloud Free indirilmiyor

Ben ESET Smart Security kullanıcısıyım. Ve öneririm de gayet hoş bir program. Fakat güzel özelliklerine Key ile kavuşabiliyorsunuz maalesef. Ama ESET'in 3 aylık Key dağıttığını duydum. Bir bakın isterseniz.

Geçenlerde de bir kişi sorun yaşamıştı. Kullandığınız reklam engelleme uzantısı ve ayarlarını kapatarak indirmeyi deneyin. Mesela ben Edge gizlilik koruması ayarını ve Nano adblocker kapatmadan indirme ekranı açılmıyor.

Avast ait hiçbir ürünü tavsiye etmiyorum. AVG, CCleaner yazılımları veri toplayıp, satan Avast aittiler. Güvenlik namına bir şey sunamadıkları gibi, sistemi de yoruyorlar.
O yüzden tavsiye olarak Comodo Internet security ya da Kaspersky ücretsiz bakabilirsiniz.
ESED gereksiz yüksek fiyata antivirüs satıyor. Üç aylık sürümünü sırf bunun için indirmeni tavsiye etmem. Ayrıca bazı kullanıcılar Steam yaşanan VAC hatasına neden olduğunu belirtmişler.

Sistemi yoracak kadar ağır değil. Sadece HIPS ve Containment ayarlarını kapatmanı öneririm. Her şeye karıştığından adamı deli ediyor. Özellikle son zamanlar da yazılım sayısı arttı. Antivirüsler ile iletişime geçmeyen yazılımları, bilinmeyen yazılım diye direk engelliyorlar. Bu konuda tüm antivirüsler vasat diyebilirim. Zararsız yazılımları saçma sapan engelliyorlar.
Comodo tarafından geliştirilen ve güvenliği sağlanan tarayıcı. Mozilla ve Chromium alt yapıları için iki adet tarayıcı sunuyor. İçinde direk Comodo güvenlik uzantıları geliyor. Ama alt yapıları, güncel tarayıcılara göre geç güncelleniyor. İstiyorsan alışveriş yaparken kullanmak için yükleyebilirsin. Zaten Internet security yüklerken alternatif olarak soruyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı