AMD sürücüsü çöküyor

kuanbey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar, bugün 33 kere driver çökmesi yaşadım. Hepsini çetele tablosunda tek tek saydım. Genellikle Discord'da her şey donuyor ve AMD driverların çöktüğünü söylüyor. Tam geçti dedim, tekrar başladı ve çok fazla oluyor. Kafayı yemek üzereyim. Artık uyarı bile gelmiyor ama çöküyor. 5 dakika önce 1-2 saniyeliğine ufak bir yerde bozulma oldu, neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var...
CPU:R5 3500U
GPU1:VEGA 8 (görüntü aldığım)
GPU2:Radeon 540X
benim de aynı şekilde sistemim bu
Acer A-315

Sürekli sürekli sürekli her saat başı çöküyor...
Bu modeli aldigima o kadar pismanim ki hic bir seyinden verim alamadim bu laptopun. Yarin masaustu bilgisayar ile takas edip kurtulacagim.

Bu modeli aldigima o kadar pismanim ki hic bir seyinden verim alamadim bu laptopun. Yarin masaustu bilgisayar ile takas edip kurtulacagim.
Bro yapma!

ekran kartı wattman ya da onun adı her ne ise çözmüş olabilirim...

Önceden valorant, TFT, CS GO gibi oyunlar da maks 15 dk dayandıktan sonra çöken ekran kartım artık çökmüyor...
Aralıksız 1.5 saat valorant oynadım ve bir defa bile çökmedi ;)

Bro yapma!

ekran kartı wattman ya da onun adı her ne ise çözmüş olabilirim...

Önceden valorant, TFT, CS GO gibi oyunlar da maks 15 dk dayandıktan sonra çöken ekran kartım artık çökmüyor...
Aralıksız 1.5 saat valorant oynadım ve bir defa bile çökmedi ;)
Senin adına sevindim, ben çoktan kurtuldum ki zaten benim problemim genel olarak işlemci üzerineydi. Sizinde bir an önce o lanet makineden kurtulmanız dileğiyle.

Senin adına sevindim, ben çoktan kurtuldum ki zaten benim problemim genel olarak işlemci üzerineydi. Sizinde bir an önce o lanet makineden kurtulmanız dileğiyle.
Zamanın da uygun fiyata aldığım için pek pişmanlığım yok, ama günün birin de toplama bilgisayar alırsam büyük ihtimal ekran kartın da Nvidia tercihim olacak

Yeni konular

Geri
Yukarı