AMD sürücüsü "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti" hatası

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Resimdeki hatanın aynısı sadece AMD versiyonu sürücüleri Driver Booster 10'dan kurdum, nedeni sitesinden yüklediğimde kurulmuyordu. Setup da hata veriyordu. YouTube'dan çözümüne baktım bu sefer çözdüm sandım fakat bu sefer hata vermeyip hiç açılmıyordu setup. Bende bu yüzden Driver Booster 10'dan güncelledim her şey tamam dedim sonra YouTube'da gezinirken PC çöktü ekran siyah oldu sonra sağ altta hatayı vermeye başladı driver silsem bile AMD'nin sitesinden yükleyemiyorum. DDU kullanmaya çalıştım fakat o da Framework 4.8 istiyordu onu yüklemeye çalışıtım onda da kurulum başarısız dedi kısaca hata üstüne hata alıyorum yardım edebilecek var mı?

1691055553705.png

1691055553705.png

H-hocam, Windows 10'un ilk sürümünü kullanıyorsanız olmaz tabii.
En az Windows 10'un 21H2 sürümünü kullanmanız daha iyi olur.
İllâ en eski sürümlerde takılacaksanız Windows 10 1607 kurun.

H-hocam, Windows 10'un ilk sürümünü kullanıyorsanız olmaz tabii.
En az Windows 10'un 21H2 sürümünü kullanmanız daha iyi olur.
İllâ en eski sürümlerde takılacaksanız Windows 10 1607 kurun.
Hocam az önce güncelleme geldi pc yeniden başlarken güncelleniyor dedi otomatik yapar diye ellemedim bütün bu hataların kesilmesi için hangi sürüm en iyisi olur?Onu da yüklerken hata vermesinde çıldırırım artık.

Hocam az önce güncelleme geldi pc yeniden başlarken güncelleniyor dedi otomatik yapar diye ellemedim bütün bu hataların kesilmesi için hangi sürüm en iyisi olur?Onu da yüklerken hata vermesinde çıldırırım artık.
Windows 10 22H2 ile, sisteminiz yetiyorsa Windows 11 22H2 ile sağlam bir format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı