Amdkmdap Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası

Berkant12

Centipat
Hata: amdkmdap görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.

Bilgisayarı ilk aldığım zamandan beri bu hatayla karşılaşıyorum.Genellikle yüksek çözünürlüklü oyunlarda (BF1, APEX, FAR CRY5 gibi) hatayı daha sık veriyor.Hata oluştuğunda oyun donuyor, ekran kararıyor ve oyunu kapatıyor. Olay günlüklerinden baktığımda ise bu hatayı görüyorum.Sürücüleri sürekli güncelliyorum ama fayda etmiyor.

Sistem Özellikleri:
  • GIGABYTE Radeon RX590
  • Ryzen 5 2600
  • GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
  • GIGABYTE B450M S2H
sorun.png

Sürücüleri güncellerken DDU ile kaldırıp mı yüklüyorsunuz? Eğer bu şekilde yapıyorsanız ve sorun devam ediyorsa donanımsal olabilir.

Hata: amdkmdap görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu.

Bilgisayarı ilk aldığım zamandan beri bu hatayla karşılaşıyorum.Genellikle yüksek çözünürlüklü oyunlarda (BF1, APEX, FAR CRY5 gibi) hatayı daha sık veriyor.Hata oluştuğunda oyun donuyor, ekran kararıyor ve oyunu kapatıyor. Olay günlüklerinden baktığımda ise bu hatayı görüyorum.Sürücüleri sürekli güncelliyorum ama fayda etmiyor.

Sistem Özellikleri:
  • GIGABYTE Radeon RX590
  • Ryzen 5 2600
  • GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
  • GIGABYTE B450M S2H
Eki Görüntüle 488078

Konu hortlatmış olucam ama bir çözüm bulabildiniz mi ? Aynı sorunu ben yaşıyorum şuan.

Geri
Yukarı