AMD sürücüsü güncellerken "AMD 1603" hatası

YusufDogan123

Centipat
Daha fazla  
Abilerim selamünaleyküm. Bugün az FPS aldigim için ekran kartımı güncellemek istedim. Driver indirdim AMD'nin sitesinden. Tam kuruluyor gibi oluyor USB takılma sesi geliyor ve AMD 1603 hatası veriyor. Ama kurarken sadece driver kurarsam sıkıntı olmuyor. Böylede AMD Software uygulaması olmuyor ve grafik kötü oluyor. Ne yapacağım bilmiyorum.

DDU ile tamamen kaldırıp, baştan yükler misiniz?

DDU ile tamamen kaldırıp, baştan yükler misiniz?

Yaptım ama halen aynı.

Gerçekten saat 5'ten beri deniyorum hala yapamadım delirmek üzereyim.

Son düzenleme:
Ekran kartınız nedir? Eski bir sürüm kurmayı denediniz mi?

AMD RX 470 ROG STRIX eski sürümüde kurdum hocam kurarken işte üç secenek sunuyor Full install, minimal install ve driver only sadece driver only yapınca hatasız kuruluyor ama AMD Software uygulaması olmuyor ve grafik çok kötü oluyor diğer iki seçeneği denediğimde USB takma sesi geliyor ve 1603 hatası alıyorum hiçbir yerde çözümde bulamadım.

AMD RX 470 ROG STRIX eski sürümüde kurdum hocam kurarken işte üç secenek sunuyor Full install, minimal install ve driver only sadece driver only yapınca hatasız kuruluyor ama AMD Software uygulaması olmuyor ve grafik çok kötü oluyor diğer iki seçeneği denediğimde USB takma sesi geliyor ve 1603 hatası alıyorum hiçbir yerde çözümde bulamadım.

Ne zamandan beri bu hatayı alıyorsunuz? Bilgisayarda veya Windows'ta herhangi değişikliğe gidildi mi?

Geri
Yukarı