AMD sürücüsü "not compatible" hatası

Enetekno

Decapat
Merhaba arkadaşlar iyi günler. Bilgisayarımda AMD sürücüsünü güncellediğimden beri sürekli bilgisayarı yeniden başlattığımda bu hatayı veriyor .DDU ile sürücüyü kaldırıp yeniden yüklüyorum fakat hiçbir faydası olmuyor bilgisayarı kapatıp açtığımda tekrar aynı hatayla karşılaşıyorum. Artık gerçekten çok sıkıldım her bilgisayarı açtığımda bununla uğraşıyorum. Yardım edebilecek biri var mı?

AMD RYZEN 5 4600H
GTX 1650Ti
Acer Nitro 5 AN515-44
Winows10
1655155781790.png

Yeniden başlattım şimdilik öyle bir hata vermedi. Teşekkür ederim yardımınız için.
Hocam tekrar aynı hatayı verirse aygıt yöneticisine gidin ve görüntü bağdaştırıcıları adı altında ekran kartınızı seçin ve çift tıklayın ardından "sürücü" kategorisine girin ve "sürücüye geri dön." butonuna basın sorununuz çözülecektir.

Hocam tekrar aynı hatayı verirse aygıt yöneticisine gidin ve görüntü bağdaştırıcıları adı altında ekran kartınızı seçin ve çift tıklayın ardından "sürücü" kategorisine girin ve "sürücüye geri dön." butonuna basın sorununuz çözülecektir.
Teşekkürler yardımınız için. Fakat dediğinizi yaptığımda herhangi bir sonuç alamadım maalesef :/ Windows güncellemelerimi yaptığımda tekrar aynı hatayı aldım.

Teşekkürler yardımınız için. Fakat dediğinizi yaptığımda herhangi bir sonuç alamadım maalesef :/ Windows güncellemelerimi yaptığımda tekrar aynı hatayı aldım.
Windows güncellemelerinin hepsini yapın daha sonra dediklerimi yapın.

Geri
Yukarı