Çözüldü AMD sürücüsü silindiği an sistem 800x600 olarak çalışıyor

• Konuyu başlatan Swerp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 164
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Swerp

Decapat
Merhaba, ekran kartım AMD ve driverini kurunca çok büyük bir FPS düşüklüğü yaşıyorum. DDU ile silince de PC 800x600 oluyor ve 1 Hz oluyor. Driversız nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücü durumunu AMD aracıyala veya aygıt yöneticisinden AMD GPU'nu seçip öğrenebilirsin.
Ekran kartını DDU ile sildikten sonra;
Bu araca göre AMD sürücün Win update'te görünecektir. Bu rehbere göre gizli o sürücüyü. Sonra manuel AMD sayfasından indir yükle.
Güvenli modu açmış, msconfige girip kapat onu yeniden başlat pc yi windows otomatik yükleyecek,driversız kullanmak istiyosan aygıt yoneticisinden sil ekran driverlarını işe yarayabilir. Hiçbiri çalışmazsa resmi sitesinden çok eski tarihli driverlardan yükle oyle kullan,o da olmazsa pc nin garantisi yoksa arkasını açıp ekran kartini bulup ısıyla sökmeyi dene ya da söktür.

Merhaba, ekran kartım AMD ve driverini kurunca çok büyük bir FPS düşüklüğü yaşıyorum. DDU ile silince de PC 800x600 oluyor ve 1 Hz oluyor. Driversız nasıl kullanabilirim?

Bende de aynısı olmuştu AMD yanlış driver yükleyince oluyor driversız kullanilmaz (çok kötü olur) eski tarihli driver dene ya da temiz kurulum yap. Windows driverı kendi yüklesin elleme güncelleme. Ben çok uğraştim çok güzel düzeldi ayni sorun vardı, ekran kasiyordu hatta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam önceki sürümleri denediniz mi?

Nasıl deneyeceğimi bilmiyorum önceki sürümlerde böyle FPS düşüklüğü yaşamıyordum eğer önceki sürüme geçebiliyorsam onu kullanacağım.

Güvenli modu açmış, MSConfig'e girip kapat onu yeniden başlat PC'yi Windows otomatik yükleyecek, driversız kullanmak istiyorsan Aygıt Yöneticisi'nden sil ekran driverlarını işe yarayabilir. Hiçbiri çalışmazsa resmi sitesinden çok eski tarihli driverlardan yükle oyle kullan, o da olmazsa PC'nin garantisi yoksa arkasını açıp ekran kartini bulup ısıyla sökmeyi dene ya da söktür.

Teşekkürler. denicem

Geri
Yukarı